Świąteczne ozdoby choinkowe

Świąteczne ozdoby choinkowe

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a więc już czas, aby pomyśleć o bożonarodzeniowych dekoracjach. Dobrze jest nawiązać do stylu w jakim urządzony jest dom, aby stworzyć harmonijną całość.

choinka świąteczna

W klasycznym wnętrzu pięknie będą wyglądały dekoracje w kolorach czerwonym i złotym. Podstawą na choince oczywiście są bombki, nie powinno jednak zabraknąć tradycyjnego czuba oraz pachnących, ręcznie robionych, pierniczków. Uzupełnieniem dekoracji mogą być sztuczne kwiaty, gałązki, oraz zabawki z drewna w kształcie misiów i złotych aniołków. Można nimi ozdobić nie tyko drzewko, ale również prezenty.

dekoracja choinki

Do nowoczesnego wnętrza pasuje choinka w stylu glamour. Srebrne i fioletowe bombki dobrze będą się komponowały ze święcącymi dodatkami: błyszczącymi śnieżynkami z koralików
i kryształków, piórami oraz ozdobami z aluminium. Duże metalowe serca i gwiazdy, zawieszone na kolorowych wstążkach, można powiesić w oknie, na drzwiach oraz na ścianie.

bombki choinkowedekoracje choinkowe

ozdoby choinkoweeleganckie ozdoby na choinkę

Jeżeli nie mamy miejsca lub święta spędzamy poza domem, możemy zrobić wianki z gałązek świerku i przystroić je małymi bombkami, wstążkami i piórkami.

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: innemeble.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także