Świąteczny wystrój

Święta to dla wielu z nas najbardziej wyczekiwany okres w roku. Spotkania z dawno niewidzianymi krewnymi, ubieranie choinki, nakrywanie stołu, zdobienie pokoi. Warto zadbać, by nasz dom zyskał świąteczny blask i posmak.

stół świątecznyKolekcja Christmas to dodatki, które do każdego wnętrza wprowadzą bożonarodzeniowy klimat. Świąteczne ozdoby są jedyne w swoim rodzaju. Łączą motywy kwiatowe i elementy bożonarodzeniowego kultu - Mikołaja, renifery
i prezenty. Zwyczajowo przeważają w nich „mikołajowe” czerwienie, „choinkowe” zielenie
i „śnieżna” biel.

Rodzina przy stole
Stół staje się w trakcie świąt punktem centralnym domu. To przy nim cała rodzina zasiada do uroczystej kolacji i spędza długie godziny na rozmowach i śpiewaniu kolęd. Powinien być zatem odpowiednio przystrojony, aby swoim wyglądem umilać przybyłym posiłek. Połóżmy więc na stół świąteczny biały obrus w gwiazdy betlejemskie, rozłóżmy mikołajowe podkładki i serwetki, dodajmy koszyczek na chleb w dzwoneczki i cieszmy się świątecznym klimatem otaczającym nas ze wszystkich stron. Dołóżmy do tego zastawę i pyszne wigilijne dania, a posiłek stanie się niezapomnianą ucztą dla zmysłów.

W świecie dodatków
Stół to jednak tylko jeden z elementów świątecznego wystroju. Aby aranżacja była kompletna, należy zaopatrzyć się jeszcze w kilka przydatnych dodatków, takich jak między innymi wyjątkowe bożonarodzeniowe skarpety i worki na prezenty. Tak przygotowane upominki, powieszone nad kominkiem lub ułożone pod choinką, nie tylko sprawią radość obdarowanym, ale też będą cieszyły oko wszystkich domowników i gości, tworząc jedyną w swoim rodzaju ozdobę domu.

dekoracje świąteczne prezenty

Także kuchni i sypialni możemy dodać świątecznego posmaku. Fartuszek, rękawica i łapacz proponowane przez Dekorię na pewno poprawią nam humor podczas przygotowywania wigilijnych potraw. Do sypialni wprowadzimy Boże Narodzenie przy pomocy wzorzystych poszewek na poduszki, które skomponowane z gładką pościelą, stworzą niepowtarzalny odświętny zestaw wypoczynkowy.

Kolekcja Christmas składa się z tkanin w trzech koordynatach: w gwiazdy betlejemskie,
w mikołajowe sanie z reniferami oraz w świąteczne dzwoneczki. Użyty materiał to bardzo przyjemna w dotyku mieszanka, przypominająca satynę.

Dekoria – kolekcja Christmas
Skład tkaniny: 35% bawełna, 65% poliester
Szerokość tkaniny: 140 cm
Cena tkaniny: 29,99 zł
Obrus: 130 x 160 cm, cena 37,90 zł
Podkładka stołowa komplet 2 szt.: 40 x 30 cm, cena 20,99 zł
Serwetki 2 szt.: 32 x 32 cm, cena 12,99 zł
Koszyk na chleb: cena 36,90 zł
Fartuch: cena 21,99 zł
Rękawica kuchenna: cena 13,99 zł
Łapacz kuchenny: cena 12,99 zł
Skarpeta na prezenty: 30 x 45 cm, cena 27,99 zł
Worek na prezenty: 16 x 40 cm, cena 21,99 zł
Worek na prezenty: 26 x 40 cm, cena 27,99 zł
Poszewka Kinga: 45 x 45 cm, cena 14,99 zł

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Dekoria.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także