Świętuj urodziny z T-Mobile i odbierz za darmo nowy smartfon 5G

0
Świętuj urodziny z T-Mobile i odbierz za darmo nowy smartfon 5G

Sieć T-Mobile obchodzi w tym roku swoje 25. urodziny. Z tej okazji magentowy operator przygotował dla swoich obecnych i przyszłych klientów wyjątkowy prezent. Osoby, które zostawią w salonie swój używany telefon, zupełnie za darmo otrzymają od T-Mobile smartfon Samsung Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł. To nowoczesne urządzenie sprawi, że z internetu piątej generacji będzie mogło skorzystać jeszcze więcej Polaków. Oferta będzie dostępna do dnia urodzin T-Mobile, czyli do 16 września.

T-Mobile działa nieprzerwanie na polskim rynku już od ćwierćwiecza. W 1996 roku Polacy rozpoczęli podróż w świat nowoczesnej komunikacji i technologii z marką Era, która w 2011 roku zmieniła się w T-Mobile Polska i pod tą nazwa działa do dziś. Nieprzerwanie też przez ostatnie ćwierć wieku sukcesy sieci  są możliwe przede wszystkim dzięki lojalnym klientom. Zbliżające się, okrągłe urodziny sieć T-Mobile postanowiła uczcić, dając jak największej liczbie osób dostęp do swojego sztandarowego projektu, czyli internetu piątej generacji.

Ultraszybki internet zamiast tortu

Aby klienci sieci mogli cieszyć się najszybszym bezprzewodowym internetem, T-Mobile przygotował dla nich ofertę „Urodziny z 5G”. Teraz oddając do salonu swój używany telefon, całkowicie za darmo otrzymamy nowy smartfon Samsung Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł.

Aby skorzystać z urodzinowej oferty magentowego operatora, wystarczy do 16 września (wówczas przypadają urodziny T-Mobile) wejść na internetową stronę sieci i rzucić okiem na listę ok. 100 telefonów różnych marek, które będzie można wymienić na smartfon obsługujący technologię 5G. Następnie trzeba udać się ze swoim urządzeniem do najbliższego salonu T-Mobile i przekazać je konsultantowi, który sprawdzi, czy sprzęt jest sprawny. Jeśli przekazany telefon jest w należytym stanie wizualnym i technicznym, od ręki i zupełnie za darmo otrzymamy nowego Samsunga Galaxy A22 5G. Urodzinowa oferta skierowana jest do tych, którzy decydują się na przedłużenie korzystania z magentowych usług w taryfie M+.

Telefon dla nas, zysk dla środowiska

Warto zdawać sobie sprawę, że oddanie do salonu T-Mobile sprawnego telefonu, da mu nie tylko nowe życie, ale także będzie miało zbawienny wpływ na środowiskowo. Ograniczy bowiem m.in. tworzenie kolejnych elektrośmieci, które ze względu na postępujący rozwój technologiczny, stają się coraz większym problemem dla naszej planety.

Urodzinowa akcja T-Mobile jest więc także przedłużeniem działań operatora na rzecz środowiska, w którym żyjemy. Dla przykładu, w lipcu tego roku sieć rozpoczęła – trwającą także obecnie – akcję wymiany używanych smartfonów. Klienci sieci, zamiast chować urządzenie w szufladzie, mogą przynieść je do salonu operatora i zyskać środki finansowe na nowy sprzęt. Z kolei w listopadzie 2020 roku operator zainicjował program „Smartfon regeneracja”, w ramach którego za symboliczną złotówkę klienci sieci mogą nabyć odnowione egzemplarze iPhone’ów.

5G od T-Mobile

Choć najnowsza technologia 5G od T-Mobile zagościła już w największych miastach Polski, to magentowy operator nie spoczywa na laurach i systematycznie rozbudowuje infrastrukturę sieciową. W lipcu tego roku magentowy operator zapowiedział, że z każdym tygodniem będzie powstawało w Polsce 120 nowych stacji, umożliwiających korzystanie z ultraszybkiego internetu. I jak na razie udaje się to z nawiązką, bowiem w ostatnich dniach liczba masztów wzrosła aż o 142. W związku z tym łącznie sieć piątej generacji od T-Mobile obejmuje już ponad 2600 stacji bazowych. Liczba miejscowości objętych technologią piątej generacji będzie systematycznie rosnąć, gdyż sieć informuje, że przygotowaniu są już kolejne stacje 5G, o których usłyszymy w najbliższym czasie.

 

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Polecamy Ci również

Zobacz także