Świeże powietrze w mieszkaniu

"Potrzebuję świeżego powietrza, muszę się dotlenić" - to zdania, które wypowiadamy nierzadko. Receptą na uzupełnienie dokuczliwego braku naturalnego powietrza jest spacer do parku, do lasu, nad wodę.

świeże powietrzeBrakuje nam go w pomieszczeniach, w których spędzamy większą część dnia i swojego życia.
I z pewnością nic go nam nie zastąpi, ale na ratunek przychodzi klimatyzacja. Czy potrafi ona sprostać zadaniu, by wnętrza, w których przebywamy miały zdrowy klimat?

Zanieczyszczone, nieświeże powietrze, zbyt wysokie lub zbyt niskie temperatury, nieodpowiedni poziom wilgotności i hałasu negatywnie wpływają na nastrój, zdolności koncentracji, efektywność pracy, a także wywołują choroby, bądź potęgują stres. Nie bez powodu lekarze i terapeuci przy większości schorzeń zalecają częstsze wizyty na świeżym powietrzu. O te jednak niełatwo, szczególnie w miastach o intensywnym ruchu ulicznym.
wnętrze biuroweSkoro otworzenie okna nie zaowocuje przyjemnym powiewem, może warto wypróbować zdobycze techniki? Innowacyjne urządzenia klimatyzacyjne zaskakują wielością ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań. Tworzenie dobrego, zdrowego, zbliżonego do naturalnego klimatu w pomieszczeniu – to cel przyświecający firmie Klimastar oferującej nowoczesne klimatyzatory do domów, mieszkań, biur, czy hoteli, a także kompleksowe systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne do obiektów użyteczności publicznej.

Wątpliwości...
Klimatyzacja kojarzona jest często z wiecznymi biurowymi przeciągami, owocującymi bólem karku u pracowników, pozostających na posterunku podczas letnich upałów, wysuszoną skórą i nieprzyjemnym buczeniem w tle. Zainstalowanie klimatyzatora było ostatnią rzeczą, którą zrobiłaby osoba zainteresowana zdrowym trybem życia.

klimatyzatorA jednak ...
Zdrowy klimat dzięki klimatyzacji jest możliwy! Nowa generacja klimatyzatorów firmy Klimastar to rozwiązania dostępne dla każdego użytkownika. Zwiększenie komfortu życia oraz jego higieny – to podstawowe wyzwanie dla klimatyzatorów. Urządzenia Klimastar w pomieszczeniu tworzą zdrowy i niemal identyczny z naturalnym klimat. Niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, zawsze zapewniają odpowiednią temperaturę, optymalny poziom wilgotności, a także oczyszczają powietrze usuwając z niego zanieczyszczenia. To nie tylko ulga dla organizmu, ale i zbawienie dla alergików.

dobry senFiltr absolutny
Produkty Klimastar ulepszone zostały o kombinację unikalnych funkcji, które zaskoczą niejednego znawcę nowoczesnych technologii. filtr absolutny HEPA gwarantuje oczyszczanie powietrza z cząsteczek kurzu, dymu papierosowego, roztoczy, zarodników grzybów i pleśni, pyłków roślin, sierści zwierząt, nieprzyjemnych zapachów, a także niektórych bakterii i wirusów. Jego skuteczność jest "porażająca", bo sięga aż 99,95%. Z ulgą odetchnąć mogą alergicy, rodzice małych dzieci, jak i wszystkie osoby dbające o zdrowy styl życia.

Jony srebra na zdrowie
Klimatyzacja i srebro? - jak najbardziej takie zestawienie jest uzasadnione. Otóż - urządzenia Klimastar wyposażone są w filtr antybakteryjny, emitujący atomy srebra. Otóż, ten szlachetny kamień posiada silne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze i grzybobójcze. Kolejną innowacją jest generator jonów ujemnych. Jony ujemne nazywane są "witaminami powietrza" i powszechnie występują w lasach i w pobliżu górskich strumieni. Wydzielając te dobroczynne dla naszego zdrowia i samopoczucia cząstki, urządzenia Klimastar odczuwalnie poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniu. Obiad w domu czy przekąska w biurze zasmakuje jak prawdziwy górski piknik.

Dla urody...wpływ klimatyzatora na urodę
Tak wiele zostało uczynione już dla naszego zdrowia. Nie zapominajmy jednak o urodzie! Klimastar nie tylko zadaje kłam powszechnemu przekonaniu o szkodliwym wpływie klimatyzatorów na skórę, ale ma też wyjątkową, innowacyjną funkcję dodatkową – filtr uwalniający witaminę C, przez co hamuje niekorzystne skutki działania wolnych rodników odpowiedzialnych za procesy przyśpieszające starzenie skóry. Według specjalistów witamina C ujędrnia skórę oraz zapobiega jej wiotczeniu. Ponadto uczestniczy w produkcji hormonów zwalczających stres, ułatwia koncentrację, poprawia wydolność fizyczną oraz wpływa na mocny i zdrowy sen. Filtr ten korzystnie wpłynie na cerę, nastrój i samopoczucie każdego dnia.

ciche działanie klimatyzatoraCo ważne, wszystkie te funkcje nie są okupione zmorą nieprzyjemnego odgłosu, wydawanego zazwyczaj przez klimatyzatory. Klimastar zapewnia cichą pracę swoich urządzeń. Wystarczy zamknąć okno, włączyć klimatyzację i odciąć się od ulicznego zgiełku i szarego powietrza.
Wiedząc o tym, że nasze zdrowie, dobre samopoczucie oraz sprawność fizyczna i intelektualna w zdecydowanej mierze zależą od warunków środowiska, w którym przebywamy, podejmijmy decyzję o włączeniu zdrowego klimatu. Klimastar to propozycja dla osób najbardziej wymagających, oczekujących rozwiązań technologicznych, najlepszej jakości, zrównoważonej ceny oraz dodatkowych ulepszeń, upiększających codzienność.

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Klimastar

Polecamy Ci również

Zobacz także