Sypialnia z charakterem

Sypialnia z charakterem

pościel dekoracyjnaKażde wnętrze ma swój własny klimat. Budowany przez światło, meble, kolor i fakturę ścian. Szczypty smaku dodać mogą mu również zmyślnie dobrane dodatki z gatunku pościeli i poduszek.

Dodatki potrafią zupełnie odmienić wnętrze. Miejmy to na uwadze szczególnie wtedy, gdy  chcemy coś zmienić, ale boimy się radykalnych rozwiązań, takich jak nowe meble czy fiolet na ścianach. Kolorowa narzuta i kilka poduszek ociepli surowy klimat nowoczesnego pokoju. Jasne poduszki ożywią ciemną sypialnie, a rzucony niedbale szlafrok doda sielskiego uroku.

kolorowa pościelInspiracje do designerskich zmian znaleźć można w sieci. Sklepy internetowe oferują różnorodne formy i rodzaje pościeli, poduszek, narzut, koców czy ręczników. W ofercie znaleźć można pościel zaprojektowaną specjalnie dla nastolatków, bo który chłopak nie chciałby mieć własnego Ferrari...na pościeli. Kwieciste wzory w pokoju dziewczynki zastąpić może lalka Barbie lub kot Garfield. W niemowlęcym łóżeczku sprawdzi się kołderka z misiami lub całym zoo. Tym prostym sposobem uzyskamy zupełnie nową jakość wnętrza, ożywionego, ciepłego i z klasą.

Czego można chcieć więcej?

Oceń artykuł
3,57 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: domowenastroje.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także