Sypialnie – 10 niezwykłych pomysłów

Sypialnia powinna być miejscem, w którym czujemy się wygodnie i swobodnie. Możliwości jej aranżacji jest mnóstwo, dziś prezentujemy 10 niezwykłych pomysłów na sypialnie.

Prezentowane pomysły na sypialnie są niezwykłe i nie wszystkie możliwe do realizacji w każdych warunkach, ale mogą dostarczyć inspiracji. Na przykład sypialnia z widokiem na morze – to maksymalnie prosta aranżacja.

Całe pomieszczenie jest wyłożone jasnym drewnem, jego dominującym elementem jest ogromne łoże oraz niesamowity widok z panoramicznych okien. Jeśli jednak nie mieszkamy w przestronnym domu nad morzem, widok z okna możemy zastąpić realistyczną fototapetą i poprzestać na prostej sypialni w drewnie. Fototapeta pomoże nam też urządzić industrialną sypialnię, której oryginał znajduje się w starej wieży z zegarem.

Inny niezwykły pomysł to sypialnia z wiszącą wnęką, na której znajduje się łóżka. To oryginalny pomysł na wydzielenie sypialni w małym, nowoczesnym mieszkaniu.

Sypialnie z łazienką to też dobry pomysł na maksymalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni. Taka sypialnia może wyglądać jak nowoczesny projekt Starcka, z efektowną podświetlaną deszczownicą, oddzieloną szklanymi panelami. Ciekawym pomysłem jest też łóżko... skrywające wannę.

Niezwykłe wrażenie sprawia też sypialnia połączona z ogromnym akwarium.

Ale nie tylko wielbiciele akwarystyki mogą urządzić sypialnię, która będzie odzwierciedleniem ich pasji. Jeśli nie możesz oderwać się od telewizora – polecamy wygodne łóżko, które sprawi, że poczujesz się jak w luksusowej sali kinowej.

Mamy też propozycję dla miłośników książek, czyli sypialnię z biblioteką. Natomiast wiszące szaro-białe łóżko to świetny pomysł dla zwolenników minimalizmu.

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: home-disigning.com

Polecamy Ci również

Zobacz także