System do hydromasażu

System do hydromasażu

System hydromasażu Just Relax! jest funkcjonalny, prosty w obsłudze i wyróżnia się dobrą jakością.

Regularne korzystanie z hydromasażu rozluźnia zmęczone mięśnie, poprawia samopoczucie i korzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia. Pomaga zachować wewnętrzną równowagę po stresującym dniu w pracy. Firma Villeroy & Boch wprowadziła dwie nowe wersje swojego systemu: Just Relax! Plus i Just Relax! Plus Comfort z jeszcze łatwiejszą, interaktywną obsługą i atrakcyjnym designem. 

wanna z hydromasażem wanna z systemem hydromasażu

Dwie wersje systemu
Just Relax! Plus to system hydromasażu z sześcioma dyszami wodnymi do intensywnej hydroterapii albo z dziesięcioma dyszami powietrznymi zapewniającymi kąpiel z bąbelkami. W ofercie znajduje się też opcja Combipool – kombinacja dysz wodnych (Whirlpool) i powietrznych (Airpool). System Just Relax! Plus Comfort, dostępny w tych samych trzech wariantach, wyposażony jest w podwodne, energooszczędne diody LED emitujące białe, nastrojowe światło. Opcje Whirlpool oraz Combipool mają ponadto 6 dodatkowych mikrodysz do masażu pleców i 2 dysze do masażu stóp. Wszystkie funkcje są domyślnie ustawione, więc nie ma konieczności wstępnej konfiguracji systemu. Dla nowych wersji Just Relax! zaprojektowano również specjalny, interaktywny panel sterujący zintegrowany z krawędzią wanny, który jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Opcjonalnie system hydromasażu jest dostępny z kompletem odpływowo-przelewowym Multiplex Trio i panelem do zabudowy. Just Relax! może być instalowany we wszystkich wannach akrylowych firmy Villeroy & Boch, co zapewnia dużą swobodę przy urządzaniu łazienki. 

dysze do hydromasażu panel sterujący regulacja hydromasażu

Just Relax! Plus i Just Relax! Plus Comfort są idealne dla klientów poszukujących wysokiej jakości hydromasażu w przystępnej cenie. To także optymalne rozwiązanie dla projektantów wnętrz, którzy chcą włączyć do swoich koncepcji funkcjonalny system hydromasażu.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także