System sanitarny w łazience

W każdym domu łazienka powinna być miejscem odprężenia i wypoczynku. W starych budynkach, szczególnie kamienicach jest to jednak niemożliwe z uwagi na niepraktyczną i niemodną aranżację wnętrza.

Obecny na rynku system instalacji sanitarnych TECEprofil, umożliwia gruntowny remont każdej łazienki, który staje się naprawdę prosty i pozwala na dowolną modyfikację jej wyglądu.

TECEprofil to oparty na specjalnych stelażach podtynkowych i profilach system sanitarny przeznaczony do budowy ścian montażowych. Można go zastosować przy wykańczaniu zarówno łazienek standardowych, a z uwagi na łatwość dopasowania do potrzeb i wymagań klienta, także do realizacji projektów indywidualnych.

Za pomocą TECEprofil bezproblemowa staje się zwłaszcza zabudowa mebli łazienkowych i szybów instalacyjnych. System znakomicie sprawdza się także w przypadku utrudnień budowlanych, występujących często w starych budynkach w postaci skosów dachowych i rozczłonkowaniu ścian.

montaż ścianek w łazience

Co ważne, TECEprofil pozwala na montowanie kompletnych całych ścian, pojedynczych stelaży, a także półek przydatnych do przechowywania niezbędnego wyposażenia każdej łazienki. Jest niezwykle łatwy w montażu, a po połączeniu wszystkich jego elementów powstają gotowe do położenia kafli powierzchnie.

Dzięki optymalnej technice mocowania i znakomitej technice połączeń, niewymagającej stosowania specjalistycznych narzędzi każda konstrukcja jest niezwykle stabilna i pewna

ścianka łazienkowa

Poza tym TECEprofil spełnia wszystkie niezbędne wymagania izolacji akustycznej i uniwersalności. Starannie zabezpiecza przed powstaniem tzw. mostków akustycznych między przewodami instalacyjnymi, a elementami budowlanymi, co pozwala na ograniczeniu poziomu hałasu do 27 dB.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: TECEprofil

Polecamy Ci również

Zobacz także