Systemy zabudowy - meble dla Ciebie

Systemy zabudowy - meble dla Ciebie

Nasze kuchnie, szafy oraz garderoby, powinny być takie jak nasze stroje: modne, wygodne i, przede wszystkim, dopasowane do naszych możliwości. Gotowe meble narzucają z góry formę lub kolor. Są często za szerokie lub za wąskie, a ich funkcjonalność nie zawsze odpowiada naszym oczekiwaniom.

system zabudowy - kuchniaJest jednak rozwiązanie. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak możesz zorganizować przestrzeń w kuchni lub szafie albo też szukasz wyjątkowych frontów lub uchwytów do mebli, powinieneś przyjrzeć się ofercie firmy Mikomax-Hurtownia Sp. z o.o., mieszczącej się w Łodzi przy ul. Elektronowej 4.
To miejsce przyjazne dla tych, którzy szukają inspiracji, podpowiedzi lub nawet sposobu realizacji swoich pomysłów na aranżację mieszkania albo biura. Przebogata oferta sprawia, że droga od wizji do realizacji jest tutaj znacznie krótsza. Znajdziemy w niej m.in. ponad sto różnych wzorów płyty meblowej. Jedne, niemal idealnie oddają rysunek drewna, inne zaś to płyty w jednym kolorze: od białego, oliwkowego albo limonki, aż po grafitowy lub czarny. Są też blaty kuchenne, które nie tylko wzorem, ale i powierzchnią imitują marmur lub kamień, mają wysoki połysk albo są zupełnie gładkie i matowe. Fronty meblowe to największy wybór w naszym rejonie: od foliowanych, przez lakierowane, akrylowe, polygloss, polymatt, naturalne drewno, a na ramach aluminiowych i szkle, z modną ostatnio grafiką, kończąc.
Tutaj też poznamy nowoczesne i sprawdzone systemy, które pozwolą nam w pełni i  naprawdę komfortowo wykorzystać powierzchnię każdej szafy lub garderoby. Możemy ponadto dotknąć i sprawdzić jak działa niesamowite oraz często zaskakujące, wyposażenie szafek kuchennych. Każdy znajdzie ofertę na swoją kieszeń, zawsze przy odpowiedniej jakości.

funkcjonalne szuflady

Mikomax-Hurtownia od 25 lat zaopatruje producentów mebli, szaf, studia kuchenne i klientów indywidualnych. W uznaniu za dynamiczny rozwój, już w 2004 r. i ponownie w 2008 r., firma dołączyła do elitarnego klubu "Gazel Biznesu".  O wysokiej jakości i różnorodności oferty świadczą wyróżnienia w rankingu "Hurtownie z rekomendacją": firma otrzymała tytuł najlepszego dostawcy przemysłu meblarskiego w województwie łódzkim w latach 2010, 2011 i 2012 a także w 2013 roku!

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Interbud

Polecamy Ci również

Zobacz także