Szlifierka akumulatorowa

0
Szlifierka akumulatorowa

Wydajny i wytrzymały czterobiegunowy silnik oraz prędkość obrotowa bez obciążenia wynosząca 22 000 obrotów na minutę, to najważniejsze parametry techniczne nowej akumulatorowej szlifierki prostej firmy Bosch, które w połączeniu ze zwartą konstrukcją
i niewielką wagą urządzenia zapewnią komfort pracy każdemu profesjonaliście.


szlifierkaAkumulatorowa szlifierka prosta jest przeznaczona do obróbki ściernej i szlifowania powierzchni. Nowe urządzenie jest dodatkowo zaopatrzone w specjalnie hartowany zacisk 6 mm, który umożliwia stosowanie standardowego osprzętu do dokładnego szlifowania, ścierania i frezowania obrabianego materiału.

Kompaktowa konstrukcja szlifierki, wyjątkowo krótki kołnierz i wąska rękojeść typu Softgtip powodują, że urządzenie można swobodnie obsługiwać jedną ręką, a łatwy w obsłudze włącznik ze specjalnym mechanizmem „Two motion switch” zapobiega jego przypadkowemu uruchomieniu. Niewielka waga GGS 18 V-LI (tylko 1,8 kg)
i wysoka prędkość obrotowa (22 000 obr./min) zapewniają natomiast szybkość i swobodę pracy.

szlifierka akumulatorowaAkumulatory litowo-jonowe Bosch Premium
z systemem ECP (Electronic Cell Protection)

Bezprzewodowa szlifierka prosta wyposażona jest w akumulator litowo-jonowy Bosch Premium 3,0 Ah. Jego długą żywotność zapewnia system elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection), który chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem
i całkowitym rozładowaniem ogniw. Akumulatory nie wykazują przy tym efektu pamięci ani samorozładowania, dzięki czemu są w pełni gotowe do użycia nawet po kilku miesiącach przechowywania. Model GGS 18 V-LI jest dodatkowo wyposażony we wskaźnik stanu naładowania akumulatora, który informuje użytkownika o dostępnych rezerwach energii.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także