Szuflady – praktyczne pomysły

Szuflady – praktyczne pomysły

Im mniejsze mieszkanie, tym cenniejszy każdy centymetr jego przestrzeni. Warto ją więc pomysłowo i funkcjonalnie zagospodarować. Ułatwią nam to szuflady.

 szuflady w kuchniszafka kuchenna z szufladami

W każdym mieszkaniu niezbędne są półki i szafki. Jednak zwykłe półki im są głębsze i bardziej pojemne – tym są mniej wygodne. Dosięgnięcie umieszczonych w głębi półek przedmiotów wymaga nie lada ekwilibrystyki, znalezienie poszukiwanych akcesoriów – pewnej dawki szczęścia, a bałagan robi się naprawdę szybko. Rozwiązanie jest banalnie proste i znane od lat – zamiast zwykłych półek, postawmy na półki wysuwane i szuflady.

szuflady w przedpokojupraktyczne szuflady w łazience

Korzystanie z nich jest znacznie wygodniejsze, a utrzymanie porządku – niemal zagwarantowane. I niby wszyscy wiemy o zaletach szuflad, ale czy w pełni je wykorzystujemy? Oto kilkanaście pomysłów na funkcjonalne szuflady. Meble z szufladami doskonale sprawdzą się w salonie, sypialni, garderobie, łazience i kuchni. Są idealne do przechowywania ubrań, dodatków, butów, naczyń kuchennych, butelek wina, akcesoriów łazienkowych. Wysuwane półki to też rozwiązanie problemu z przechowywaniem obszernego księgozbioru.

wysuwane półki na książkiszafka na buty z szufladami

Szafy z szufladami są oczywiście dostępne w sprzedaży, choć czasem warto zainwestować w robione na zamówienie. Wtedy ich styl i wymiary możemy dostosować do indywidualnych potrzeb.

głębokie szuflady kuchenne
szuflady na buty
półki na buty
pomieszczenie gospodarcze - szafka z szufladami
szafa z szufladami
zagospodarowanie kuchni
szuflady w garderobie
szafka w kuchni
biurko w wysuwanymi półkami
szafka łazienkowa
szuflady kuchenne
szuflady na wino

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także