Tablica do rysowania

Tablica kojarzy nam się głównie ze szkołą i lekcjami, ale teraz coraz częściej używamy jej w domu.

 

Tablica do rysowania, to świetny pomysł na dekorację ścian w domu czy mieszkaniu, ale również sposób komunikacji i wyrażania myśli. Możemy jej używać w każdym pomieszczeniu, na dowolnej powierzchni i w niezliczonych aranżacjach. Jeżeli nie możemy dostać tablicy na określony wymiar, wystarczy, że ściany pomalujemy specjalną farbą przeznaczoną do rysowania. Tak pomalowane, będą wyglądały jak tablica.

Przecież każdy z nas, ma czasami gorszy nastrój albo zapomina o pewnych rzeczach, wtedy pomocna może okazać się właśnie tablica. Za pomocą kredy możemy spisywać na ścianie nasze myśli, potrzeby, zostawiać informacje dla rodziny czy znajomych, albo robić tak prozaiczne rzeczy jak lista zakupów lub składników potrzebnych do ugotowania ulubionej potrawy.

Pomysłów na wykorzystanie tablicy do rysowania jest mnóstwo i kilka z nich chcieliśmy Wam pokazać.

 

W przedpokoju możemy napisać na niej kilka miłych słów dla gości wchodzących lub wychodzących z domu. W salonie czy pokoju, stworzyć ciekawą dekorację ściany poprzez rysunek, w jadalni albo kuchni spisać listę potrzebnych sprawunków albo życzyć domownikom smacznego, a w sypialni wyznać miłość ukochanej osobie. Tablica do rysowania idealnie pasuje do pokoju dziecięcego, każde małe dziecko lubi przecież pomazać po ścianie. Jeżeli uważacie, że w Waszym domu przyda się trochę kreatywnych rozwiązań, to sprawcie sobie taką tablicę.

 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: decoist.com

Polecamy Ci również

Zobacz także