Tapety dla dzieci

Tapety dla dzieci

Dwie kolekcje, setki wzorów i kolorów, tysiące dziecięcych uśmiechów. O czym mowa?
O „Bright Ideas” i „My Pad”, nowych kolekcjach tapet marki Sanitas, które przygotowane zostały z myślą o dzieciach w różnych wieku, od przedszkolaka do gimnazjalisty.

Tapeta do pokoju dziewczynkiWiększość producentów tapet uwzględnia
w swojej ofercie jedynie dorosłych klientów. Tylko wybrane marki wnętrzarskie zwracają uwagę na potrzeby i zainteresowania najmłodszych domowników. Projektanci wpadli na niecodzienny pomysł. Aby wzory faktycznie trafiały w gusta dzieci, projektanci pojechali na konsultacje do przedszkoli i szkół podstawowych. Dzięki temu mieli okazję osobiście dowiedzieć się, o jakim pokoju marzą dzieci. O tym, czy przedstawiciele kanadyjskiej firmy stanęli na wysokości zadania, możemy przekonać się przeglądając tapety z kolekcji Bright Ideas i My Pad.
Księga Bright Ideas to kilkadziesiąt propozycji barwnej aranżacji pokoju przedszkolaka. Poza szerokim wachlarzem tapet kolekcja zawiera również kilkanaście bordiur oraz zestawy nalepek, które można wykorzystać na uprzednio pomalowanych ścianach. Bogactwo wzorów i kolorów sprawia, że każdy maluch po obejrzeniu księgi z tapetami będzie zachwycony. Na dziewczynkach duże wrażenie zrobią pastelowe tapety z motywami kwiatowymi oraz naklejki z księżniczkami, pieskami i kotkami. Mali chłopcy zaś urządzanie pokoju rozpoczną od tapety z ciężarówkami, albo wzorami sportowymi. Księga zawiera również bardzo delikatne wzory tapet, które stworzą we wnętrzu przytulny, spokojny klimat.

Tapeta do pokoju chłopcaTapeta dla dziewczynki

Dla starszych dzieci i młodzieży dedykowana jest księga My Pad, która zawiera ponad 100 wzorów najwyższej jakości tapet i bordiur. Jest bardziej zdecydowana kolorystycznie, choć nie brakuje cukierkowych odcieni do pokoju rozmarzonej nastolatki. Tapety i bordiury inspirowane są różnorodną tematyką: naturą, motoryzacją, sportem, astrologią itp. Nowością są również tzw. murale, a więc duże naklejki dekoracyjne, które imitują tradycyjne malowidła ścienne. Dzięki nim dziewczynka może jedną ze ścian w pokoju przeobrazić w rajską plażę, a chłopiec wyczarować naturalnej wielkości wizerunek swojego ulubionego sportowca.

Tapeta do pokoju chłopca

Ceny tapet zaczynają się od 260 zł za rolkę. Dostępne wymiary rolki to 52-52,7 cm szerokości oraz 10 m długości.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Blue Mountain/Benjamin Moore

Polecamy Ci również

Zobacz także