Tapety z dziecięcych marzeń

Szeroka oferta tapet i bordiur dostępna na rynku pozwala wybrać też dekoracje odpowiednie  na ściany w pokoju dziecięcym. Maluchy i nastolatki, dziewczynki i chłopcy – każdy znajdzie coś dla siebie.

tapeta dla chłopca Mały Stasio marzył, aby na ścianach jego pokoju pojawiły się dinozaury, które widział w telewizji. Nastoletni Maciek jest wielkim fanem sportu, a w szczególności koszykówki i hokeja. Z kolei Kasia chciałaby, aby jej pokój przypominał łąkę usłaną kolorowymi kwiatami. Producenci tapet starają się spełnić marzenia dzieci. Kanadyjska firma Blue Mountain oferuje tapety w katalogach Girls i Boys, które są uzupełnieniem specjalnej kolekcji tapet Design by Color, która dotychczas obejmowała wzory podzielone pod względem kolorystycznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci, projektanci z firmy Blue Mountain postanowili przygotować dwa katalogi z tapetami dedykowane oddzielnie dziewczynkom i chłopcom. Każda z ksiąg liczy ponad 150 rozmaitych wzorów tapet, bordiur i specjalnych naklejek. W kolekcji Boys motywem przewodnim są samochody wyścigowe, sportowcy oraz dinozaury. Nie zabrakło również bardzo popularnych wśród chłopców ciężarówek, łodzi i pociągów. Księga Girls bogata jest we wzory kwiatowe utrzymane w delikatnej, pastelowej kolorystyce. Urozmaiceniem dziewczęcych wzorów są pieski, kotki i konie.

tapeta do pokoju dziewczynki tapeta ścienna

Tapety z ksiąg Girls i Boys wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Obok wyjątkowo dekoracyjnych tapet papierowych dostępne są tapety winylowe o bardzo dobrych parametrach mechanicznych, wysokiej odporności na uszkodzenia. Z kolei tapety na fizelinie „non – woven” charakteryzują się miłą fakturą i są bardzo łatwe w użytkowaniu. Tapety Blue Mountain oferowane są w rolkach o długości 10 m i szerokości 52 cm.

tapeta winylowa tapeta na ścianę

Dystrybutorem tapet koncernu Blue Mountain jest firma B.M. Polska.
Cena – od 260 zł brutto/rolka.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: B.M. Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także