Targi mieszkaniowe - wiosenne promocje

Targi mieszkaniowe - wiosenne promocje

Nadeszły dobre czasy na nieruchomościowe zakupy – 14 i 15 lutego przyjdź na Torwar na pierwsze w 2009 roku targi mieszkaniowe w Warszawie i znajdź swoje wymarzone „M” wśród setek ofert po nowych, obniżonych cenach.

targi mieszkanioweW ciągu ostatnich sześciu miesięcy ceny na stołecznym rynku nieruchomości mieszkaniowych spadły średnio o ponad 20%. Trudno wskazać budującą w Warszawie firmę deweloperską, która jeszcze nie zdecydowała się na obniżki cen oferowanych lokali, w ich ślady poszli również sprzedający na rynku wtórnym. Dawno już nabywcy nie byli w tak korzystnej sytuacji jak obecnie – rynek należy do nich, mogą przebierać w ofertach i negocjować duże, nawet dwucyfrowe rabaty. Specjalnie dla nich, w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” wystawcy Targów Mieszkań przygotowali wiele atrakcyjnych propozycji, dostępnych jedynie uczestnikom imprezy. – Po rekordowych zarówno pod względem frekwencji, jak i liczby wystawców jesiennych edycjach Targów Mieszkań nie spoczywamy na laurach – podczas lutowych targów chcemy zaprezentować mieszkańcom Warszawy i okolic pełną ofertę lokalnego rynku. Mimo krachu na rynkach finansowych i ograniczeniach w udzielaniu kredytów hipotecznych przez banki, nasze najnowsze badania „Polski Rynek Mieszkaniowy 2008 – Popyt i preferencje nabywców” pokazały, że popyt na nieruchomości mieszkaniowe nie słabnie – taką inwestycję w ciągu najbliższych 3 lat planuje ponad 23% mieszkańców Warszawy i okolic – mówi Jacek Michalski, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Nowy Adres S.A.

uczestnicy targówTargi Mieszkań to jedna z nielicznych imprez konsumenckich, podczas których zwiedzający dokonują najważniejszego w swoim życiu wyboru przyszłego mieszkania, domu, działki czy inwestycji. W lutym na Torwarze zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców: deweloperów (wśród nich m.in. Acciona Nieruchomości, Dom Development S.A., Eco Classic, Lubasa, Pro Urba czy Unidevelopment), pośredników w obrocie nieruchomościami (Metrohouse S.A., Rent-Nieruchomości) oraz instytucji finansowych (m.in. Deutsche Bank, Nordea Bank, PKO BP) i firm oferujących wyposażenie wnętrz (specjalne oferty zaprezentują m.in. przedstawiciele PH Janki i Targówek). Kupno nowego mieszkania czy domu to duża inwestycja, wymagająca niemałych pieniędzy i starannego planowania. Z tym pierwszym problemem pomogą się uporać uczestniczące w targach banki i pośrednicy kredytowi, którzy doradzą najbardziej odpowiedni kredyt mieszkaniowy. Wszelkie zawiłości prawne dotyczące nieruchomościowych transakcji pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści rynku, m.in. prawnicy, doradcy finansowi, radcy prawni i analitycy. Szczególnie polecamy panele, podczas których specjaliści Banku Gospodarstwa Krajowego oraz kredyt24h.pl szczegółowo omówią procedury i warunki skorzystania z programu „Rodzina Na Swoim”. W trakcie prezentacji poruszane zostaną także  mało znane jeszcze kwestie świadectw energetycznych.

domek dla dzieciZwiedzający otrzymają również towarzyszący targom bezpłatny, 100-stronicowy album „Nieruchomości Mieszkaniowe – Warszawa i okolice, wiosna 2009". Prezentowane w albumie inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna forma graficzna ułatwia porównywanie poszczególnych ofert. Publikacja będzie zawierać także liczne opracowania merytoryczne z zakresu prawa czy form finansowania zakupu nieruchomości. Na terenie targów dostępny będzie plac zabaw dla dzieci,  a także kawiarenka z kawą i przekąskami. Mazowieckie Targi Mieszkań na Torwarze to przegląd całego stołecznego rynku nieruchomości w jednym miejscu i czasie.

Mazowieckie Targi Mieszkań
Data: 14-15 lutego
Miejsce: Warszawa, COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a
Godziny otwarcia: 10.00-17.00
Koszt: 15 zł. Dzieci do lat 15 – wstęp wolny
nowyadres.pl

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Nowy Adres

Polecamy Ci również

Zobacz także