Targi w Bielsku – Białej

W dniach 24- 26 września 2010 roku w Bielsku-Białej odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa „JESIEŃ 2010” oraz Targi Instalacji „INSTAL SYSTEM 2010”.

Targi w Bielsku – Białej - zdjęcie 1Na Międzynarodowych Targach Budownictwa prezentowana jest pełna oferta budowlano-mieszkaniowa oraz wyposażenia i aranżacji wnętrz. Dominują propozycje materiałów potrzebnych w sezonie zamykania budów i wykańczania inwestycji.
Tematem wiodącym targów jest „Dom Energooszczędny”. Ekspozycja i program targów koncentrować się będą wokół bezpiecznych, ekologicznych materiałów budowlanych i technologii zapewniających wysoką sprawność energetyczną, komfort i funkcjonalność budynku. Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej stwarzają możliwość nawiązania kontaktów z firmami z Czech, Słowacji i Austrii, uczestniczącymi w tej imprezie.

Targi w Bielsku – Białej - zdjęcie 2Równolegle z 38 Międzynarodowymi Targami Budownictwa „JESIEŃ 2010”, także w  Bielsku-Białej, w tym samym terminie odbędą się największe w regionie targi branży instalacyjnej i grzewczej - 12 Targi Instalacji „INSTAL SYSTEM 2010”. Targi to szeroka prezentacja najnowszych osiągnięć i propozycji z zakresu techniki grzewczej, systemów instalacyjnych, wentylacji i klimatyzacji. Oferta targowa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych zmniejszaniem kosztów utrzymywania energetycznego swojego domu , do osób planujących wykonanie nowej energooszczędnej instalacji grzewczej czy wentylacyjnej, bądź modernizację już istniejącej.

Targi odbywają się pod hasłem „4xEnergia odnawialna”, towarzyszą im konferencje tematyczne dotyczące wykorzystania energii słońca, wiatru, wody i ziemi.

W ramach imprezy odbędą się też konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Energie Cites oraz seminaria organizowane przez patrona targów Polską Korporację Techniki Grzewczej i Instalacji.    

Targi odbędą się pod honorowymi patronatami: Ministerstwa Infrastruktury, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Polskiej Korporacji Technik Grzewczych i Sanitarnych.

Targi odbędą się w nowej Hali Wystawienniczej pod Dębowcem w Bielsku-Białej przy ul. Karbowej 26.
Organizator targów: ASTRA Biuro Promocji i Wystaw

Więcej informacji ma stronie www.targibielskie.pl  

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Biuro Promocji i Wystaw ASTRA

Polecamy Ci również

Zobacz także