Tkaniny dekoracyjne

Tkaniny dekoracyjne używane często przez nasze babcie, to świetny i tani sposób aranżacji wnętrz. Wprowadzają one element dekoracyjny i mogą znacznie zmienić wygląd domu lub mieszkania.

W zależności od stylu i wzoru, gobelin może ozdobić niemal każde pomieszczenie, od kuchni po przedpokój. Do klasycznych wnętrz, pasują te z antycznymi motywami, a do bardziej nowoczesnych, z gładką i prostą linią wzoru.

Jeżeli chcesz, aby Twoja sypialnia nabrała koloru i artystycznego wyglądu, powieś tkaninę na ścianie za łóżkiem - będziesz miał oryginalny zagłówek - albo w centralnej części pokoju. Tkanina dekoracyjna pięknie zaprezentuje się na ścianie, co na samym łóżku. Zrób z niej fantazyjną narzutę, która doda nutki pikanterii albo rozjaśni smutny kolor obicia.

Stare, lekko zużyte meble nabiorą świeżości, jeżeli położymy na nich tkaninę w jasne, kolorowe wzory, a stół nakryty pięknie wyszywanym gobelinem, zaprezentuje się niezwykle elegancko. Jeżeli szukacie pomysłów na oryginalne dekoracje do Waszych wnętrz, skorzystajcie z prezentowanych aranżacji, może będą dla Was inspiracją.

 

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także