Toaletka w sypialni

18
Toaletka w sypialni

kobieca sypialniaNowoczesna i funkcjonalna toaletka dziś, podobnie jak w dawnych czasach, wydaje się być nieodłącznym elementem wystroju każdej "damskiej" sypialni.

Elegancka toaletka Rossano o prostej, minimalistycznej formie, w zestawieniu
z użyteczną nadstawką zaopatrzoną
w poręczne szuflady, pięknym dużym lustrem i lekkim tapicerowanym stołkiem ociepli wnętrze tego jakże istotnego domowego pomieszczenia, nadając mu kobiecego wyrazu i wdzięku. Wykonana w jasnej tonacji bianco połączonej z czarną barwą tkaniny, o frontach z litego drewna dębowego jest uzupełnieniem kolekcji. Oryginalna forma w kształcie litery T nadaje bryle uroku i lekkości. Pojemne, otwierane na dotyk szuflady nadstawki nadają się do przechowywania kobiecych drobiazgów. Dopełnieniem zestawu jest wygodny, niewielki stołek, pokryty czarną tkaniną i dopasowany kształtem oraz wielkością do toaletki.

toaletka

Toaletka stwarza niezwykle intymną przestrzeń zarezerwowaną tylko dla kobiety - prywatny kobiecy kącik gdzieś we wnętrzu sypialni. Tu może ona ukryć swoje skarby – biżuterię czy kosmetyki,
a przed zawieszonym na ścianie obszernym lustrem poświęcić kilka chwil na relaksujący masaż twarzy czy dłoni i odpowiednio zatroszczyć się o swoją urodę.

Lekka i estetyczna toaletka Rossano łączy elegancję i funkcjonalność. Nadaje się zarówno do małych, jak i większych sypialni - nie zajmuje wiele przestrzeni, a przy zmianach aranżacji pomieszczenia można ją bez trudu przestawić w wybrane miejsce.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AFIR

Zdjęcia: Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także