Trendy kolorystyczne - Magnat

Trendy kolorystyczne - Magnat

Natura, emocje, harmonia. Słowa klucze, które przenoszą nas w świat przyrody, spokoju i prawdy. Z ich głębi i bogactwa czerpie także Magnat, tworząc zupełnie nową serię fascynujących trendów w kolorystyce wnętrz.

Wkraczamy w nową fazę aranżacji wnętrz. Wnętrz przepełnionych prawdziwymi emocjami, naturalnymi akcentami oraz własnymi pomysłami. Nawiązujące do nieomylnej przyrody trendy kolorystyczne „Głębia Natury”, „Przeczucie”, „Powiew harmonii”, „Kolor Show” zawierają w sobie także pierwiastek spontaniczności, zachęcając nas do kreatywnej aranżacji naszych domów.

Głębia Natury

Na co dzień inspirujemy się naturą, wszystkim, co proste i piękne. Jednocząc się z otaczającą nas przyrodą - spełniamy się. Źródło płynące z głębi naturalnego świata napełnia nas czystym błękitem, jedwabistym dotykiem. Pokazuje swoje oblicze ukryte pod transparentnością i wielowarstwowością materiałów. Mieniące się w słońcu kolory zmieniają swe odcienie i barwy. Jasne, kremowe beże przechodzą przez pastelowe żółcie aż do kwiecistej pomarańczy. Trend „Głębia Natury” przejawia wiele cech naturalnego otoczenia. Łączy on w sobie łagodność zielni ze skromnością barw i odcieni kamienia. Różnorodne surowce w ciepłej kolorystyce o wysmakowanym wzornictwie inspirowane są naturą i jej nieskończonym bogactwem.

kolor we wnętrzachkolorowe wnętrze

kolory natury we wnętrzu

Nowe, eleganckie barwy pochodzenia naturalnego to emulsje „Dostojna Perła” (S42), „Promienny Karnelian” (S7) oraz „Blask Kalcytu” (S19). Magnat przedstawia także inspirowane przyrodą oryginalne struktury: marmur, trawertyn i pergameno w różnych, niespotykanych wcześniej odcieniach.

Przeczucie

To przeżycie, które wnosi w nas pierwiastek twórczy, pomaga budzić się nowym wartościom. Zjawisko to ma szczególnie odbicie w designie, który jest jedną z form poszukiwań i kreatywności. Jest to podążanie za intuicją i indywidualizmem. Inspirowane tym trendem wnętrza są bardzo osobiste, dostosowane do naszych potrzeb i emocji. Jest to koncepcja przestrzeni, w której każdy zbliża się do siebie samego. W naszej podróży życia jesteśmy zbyt rozpędzeni, aby zawsze zwrócić uwagę na to, co ważne. Wiele wartości nam umyka. Dopiero gdy się zatrzymamy, możemy odkryć siebie na nowo. Mamy szansę dostrzec własną intuicję, przejść ważną przemianę. Z uwagą dobieramy wtedy barwy spotykanych przez nas osób i zdarzeń. Podążając za „Przeczuciem” jesteśmy bardziej świadomi własnych potrzeb. Na podstawie naszych prawdziwych emocji powstają najbardziej innowacyjne, osobiste przestrzenie.

fiolet we wnętrzach

kolorowe aranżacje we wnętrzuzestawienie kolorów

Oryginalne barwy naturalnego pochodzenia kryją się w sobie emulsje: „Złocisty Topaz” (S4), „Ognisty Karnelian” (S40) oraz „Wysmakowany Oliwin” (S46). W serii Magnat znajdują się również szlachetne struktury: stiuk wenecki, glinka wenecka i intonaco w różnych, niebanalnych odcieniach.

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także