Ubezpieczenia maszyn i urządzeń budowlanych

Solution Finance Group jest firmą doradztwa finansowego specjalizującą się w usługach dla Rynku Budowlanego. Wśród bogatej oferty warto zwrócić uwagę na ubezpieczenia maszyn i urządzeń budowlanych.

konsultantka ubezpieczeniowaOferowany produkt posiada szeroki zakres ubezpieczenia zgodnie z zasadą "All Risks". Tak zdefiniowany zakres ubezpieczenia jest prosty w interpretacji i gwarantuje uzyskanie maksymalnego zakresu pokrycia. Ubezpieczenie obejmuje szkody będące bezpośrednim następstwem praktycznie wszystkich nagłych zdarzeń losowych oraz kradzieży. Ubezpieczenie oferowane jest na roczny okres z możliwością ratalnej płatności składki. Przedmiot ubezpieczenia może stanowić własność ubezpieczanego lub być jedynie przez niego użytkowany.

Miejsce oraz zakres ubezpieczenia obejmuje szkody zaistniałe w miejscu składowania maszyn i urządzeń, sprzętu, narzędzi i wyposażenia budowy na placach budów, podczas postoju oraz ich napraw. Ponadto ubezpieczenie obejmuje szkody zaistniałe podczas transportu lądowego w skutek wypadku drogowego, kradzieży lub zdarzeń losowych. Co ważne, ubezpieczenie nie zawiera udziału własnego, przez co w przypadku szkody ubezpieczony uzyskuje odszkodowanie odpowiadające pełnej wartości ubezpieczonego mienia.

Firma Solution Finance Group posiada ofertę ubezpieczenia dla maszyn i urządzeń budowlanych ze stawką 0,5% wartości ubezpieczanej maszyny i 0,6% dla wartości sprzętu oraz wyposażenia budowy za pełny rok ubezpieczenia. Przykładowa stawka za 12 miesięcy ubezpieczenia dla maszyny o wartości 50.000 zł = 50.000 x 0,5% wynosi jedynie 250 zł.

Inne usługi wchodzące w skład oferty to:

  • ubezpieczenia robót budowlano montażowych
  • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej prowadzonej działalności
  • ubezpieczenia gwarancji kontraktowych
  • jezdnego taboru maszynowego
  • ubezpieczenia flot samochodowych
  • kompleksowego ubezpieczenia firmy budowlanej
  • i wiele więcej - przekonaj się sam
Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kalicka

Źródło: Solution Finance Group

Polecamy Ci również

Zobacz także