Unikalny design w każdym domu

1
Unikalny design w każdym domu

Lubimy otaczać się pięknymi, oryginalnymi przedmiotami. Nabywamy designerską odzież, dobrej klasy samochody oraz markową biżuterię. Chęć zaspokojenia naszych estetycznych potrzeb jest wyrazem twórczej strony człowieka oraz pragnieniem doświadczania piękna i harmonii w życiu.

designerskie meble

Kiedyś domy urządzane były na długie lata. Konsumenci najczęściej wybierali meble funkcjonalne, które sprawdzały się przez wiele sezonów. Obecnie, niektórzy dokonują zmian w swoim otoczeniu nawet kila razy w roku. Wnętrza, podobnie jak szafę, warto często odświeżać. Coraz częściej poszukujemy oryginalnych tkanin czy akcesoriów do wystroju naszego mieszkania. Przestaliśmy również patrzeć na meble tylko z punktu widzenia ich użyteczności. Ważny stał się kolor, forma, jakość oraz materiał z jakiego został wykonany. Chętniej sięgamy po produkty czołowych, europejskich i światowych designerów, które są nie tylko funkcjonalne, ale także wyjątkowe.

Gruper DesignCzy dobry design musi być bardzo drogi?

Nawet jeśli produkt wyszedł spod ręki znakomitego projektanta, o którym piszą wnętrzarskie magazyny, wcale nie musi kosztować majątku. Wystarczy dobrze się rozejrzeć. Gruper Design to najnowsza propozycja serwisu Gruper.pl skierowana do tych klientów, których pasją jest piękne wzornictwo, nadające urok i wyjątkową atmosferę. W ofercie Gruper Design znajduje się wiele rozpoznawalnych modeli krzeseł, stolików czy też łóżek m.in. włoskich i hiszpańskich producentów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Wszystkie meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz trwałych surowców typu drewno, szkło czy stal nierdzewna. Każdy z proponowanych produktów może być dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Dotyczy to zarówno koloru jak również rodzaju materiału. Wszystkie kolekcje dostępne są w konkurencyjnych cenach, niższych niekiedy nawet o 20-30% w porównaniu z ofertami innych dostawców.

stolik Bonaldo Pebble TD23Prestiżowe inspiracje

Oferowane przez Gruper Design meble to m.in. produkty znane i wielokrotnie wyróżniane w prestiżowych konkursach, takich jak: Good Design, Best of Year, Best Design czy Red Dot Award. Wśród nagrodzonych produktów znajduje się: Krzesło Bonaldo Poly SL41 autorstwa urodzonego w Kairze wybitnego projektanta Karima Rashida, czy też bardzo ciekawy projekt stołu Bonaldo Pebble TD23.

Tylko teraz, ekskluzywne meble światowych designerów na wyciągnięcie ręki.
Więcej na www.gruper.pl/design

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: gruper.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także