Urodziny Mega Meble

Urodziny Mega Meble

Z okazji swoich 4 urodzin centrum MEGA MEBLE "Kształtujemy wnętrza" zaprasza na promocje i atrakcje, m.in.: warsztaty i konsultacje.

urodziny mega meble
Warsztaty otwarte

W ramach kształtowania wnętrza duchowego centrum Mega Meble zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach:

 • zdrowego żywienia – spotkanie z cyklu "Zdrowia naszego powszedniego..."- Sztuka gotowania (www.naturei.pl).
  Spotkanie poprowadzi Dorota Toczewska – pasjonatka zdrowego odżywiania, która uczy, że zdrowe gotowanie to bardzo łatwa sprawa – w teorii i praktyce. Będzie można przygotować m.in. sushi i słodkie przekąski bez cukru.

  sobota i  niedziela godz. 12.00

 • medytacji pod hasłem :" Przygoda z jogą - warsztat relaksacyjny". W programie spotkania cenne doświadczenie energetycznych technik oddechowych, delikatnych pozycji ciała – tzw. asan oraz medytacji. Techniki te można wykorzystać w życiu codziennym dla większej równowagi, odprężenia i dynamiki w działaniu.

  Dwa spotkania poprowadzą nauczycielki jogi z Fundacji Art of Living:
  Jagoda Rogowska – sobota, godz.15.00 - 16.00 oraz Ewa Wrzos – niedziela, godz.13.00 - 14.00

 • oraz do skorzystania z okazji  indywidualnej rozmowy z numerolog Magdaleną Gnatowicz – numerologia indywidualna i biznesowa, zmiany numerologiczne metodą Gladys Lobos.

  sobota i  niedziela godz. 11.00 - 14.00

W ramach kształtowania wnętrza domowego centrum zaprasza na warsztaty z zakresu:

 • aktualnych trendów w aranżacji wnętrz, które poprowadzi Michalina Mendelewska – projektantka związana z marką Bizzarto, spod jej ręki wyszły  nagradzane kolekcje mebli tapicerowanych.

  sobota godz. 14.00 i niedziela godz. 11.30

 • aktualnych trendów w aranżacji okien prowadzonych przez Annę Malinowską – eksperta z zakresu dekoracji wnętrz tkaniną.

  sobota godz. 16.00 i niedziela godz. 16.00

Bezpłatnych konsultacji w zakresie aranżacji wnętrz udzielać będą styliści i architekci: Anna Urbaniak, Renata Jeziorowska oraz Patrycja Sapiełkin -Strupiechowska.

Dodatkowe atrakcje:

 • pokaz trików bilardowych na stołach firmy LISSY wykonany przez Bogdana Wołkowskiego – polskiego mistrza trików bilardowych i snookerowych, który od 1998 r. wielokrotnie zdobywał mistrzostwo świata w trikach, zarówno na stole do snookera, jak i do pool-bilarda. Jest nie tylko wykonawcą, ale również twórcą wielu pokazowych zagrań.

  sobota godz. 11.30; 15.00 i 16.30
 • licytacje komfortowych mebli:

Urodziny Mega Meble - zdjęcie 2kuchnia nowoczesnakomplet stylowysofa
- włoskiej kuchni stylowej Valeria z oferty firmy Rad-Pol o wartości 59 967 zł (bez AGD). Licytacja zaczyna się od kwoty 25 000 zł. Zwycięzca licytacji otrzyma dodatkowo zlewozmywak ceramiczny Blanco Idessa 45 S w kolorze biały kryształ (o wartości 2 099 zł ) oraz baterię zlewozmywakową Blanco Actis w kolorze ceramiki biały kryształ o wartości (1 099 zł).
niedziela 15.00

- nowoczesnej kuchni z oferty firmy Atrii o wartości 17 400 zł (bez AGD i zlewu) – licytacja zacznie się od kwoty 8 700 zł.
sobota 14.30

- stylowego kompletu sofa + dwa fotele z oferty firmy Rad-POL o wartości 4 662 zł – licytacja zacznie się od kwoty 2 100 zł.
niedziela 15.00

- sofy Nexus z oferty firmy Verso o wartości 3549 zł – licytacja zaczyna się od kwoty 1 800 zł.
sobota 14.30

Dodatkowo centrum oferuje liczne promocje cenowe i wyprzedaże, a w tygodniu poprzedzającym urodzinowy weekend na antenie Radia Złote Przeboje ogłoszony będzie konkurs radiowy "Kształtujemy wnętrza" – do wygrania 5 000 zł.

Serdecznie zapraszamy na urodziny centrum Mega Meble!

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Mega Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także