Urządzanie mieszkania - jak krok po kroku zorganizować remont?

Urządzanie mieszkania - jak krok po kroku zorganizować remont?

program UrządzeniJak zaplanować kolejność prac remontowych? Na co zwracać uwagę wybierając materiały budowlane? Co zrobić, by zapewnić sobie funkcjonalną przestrzeń? Jakie są najnowsze trendy w dekoracji wnętrz? Odpowiedź na wiele podobnych pytań znajdziecie
w programie „Urządzeni”, w każdą sobotę na antenie Telewizji TVS.

Choć programy telewizyjne o tematyce wnętrzarsko-budowlanej cieszą się dużą popularnością, to wciąż stanowią niszę wśród polskich produkcji. 12 października na antenie TVS wystartował drugi sezon „Urządzonych”, autorskiego programu stacji, charakteryzującego się innowacyjną formułą.

Bohaterką programu jest Nina Nocoń – młoda singielka, która zdecydowała się na kupno własnego mieszkania i staje przed wyzwaniem zaaranżowania swoich wymarzonych czterech kątów. Z pewnością pomogą jej w tym goszczący w programie eksperci – od fachowców budowlanych i techników po architektów i dekoratorów. Dzięki temu jest on źródłem wiedzy o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz czy innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, przez co z pewnością zainteresuje szerokie grono widzów. Ekipa realizatorska będzie towarzyszyć kolejnym etapom metamorfozy gołych ścian w funkcjonalną i elegancką przestrzeń.

Program będzie gościł na antenie do 4 stycznia, kiedy to widzowie będą mieli okazję zobaczyć końcowy efekt remontu. Najlepsze więc dopiero przed nami – w najbliższych odcinkach Nina będzie musiała podjąć decyzje, dotyczące funkcjonalnych rozwiązań budowlanych, kolorystyki wnętrz czy wyposażenia. Zainteresowanych odsyłamy także do oglądania odcinków w sieci oraz na Facebooka.

Urządzeni - program telewizyjny


Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Urządzeni

Polecamy Ci również

Zobacz także