Urządzenie do hydromasażu

Jest to nowe urządzenie do hydromasażu, które można zamontować w kilkanaście minut, bez remontu łazienki, a zyska ona na funkcjonalności. Pomysłodawcą hydromasażu jest firma Roca.

urządzenie do hydromasażu

Szybki montaż
Kolumna prysznicowa E.T. to prosty sposób na "przemeblowanie"  łazienki bez kosztownego remontu i towarzyszącego mu uciążliwego bałaganu. Wystarczy przymocować kolumnę do ściany i połączyć ją giętkim wężykiem, dostępnym w zestawie E.T.do istniejącej baterii prysznicowej. Cała operacja sprowadza się jedynie do zamiany węża słuchawkowego.

Praktyczne rozwiązania
E.T. to rozbudowany zestaw prysznicowy z podwójną głowicą natryskową, dwiema ruchomymi dyszami do hydromasażu oraz słuchawką ręczną z uchwytem ściennym. Kolumna sterowana jest ręcznie za pomocą przełącznika gwarantującego szybki wybór żądanego rodzaju strumienia. Z góry bateri, woda płynie strumieniem miękkim i rozłożystym, natomiast dysze boczne dają strumień silny i punktowy.

Wykończenie
Wielofunkcyjne urządzenie E.T. wykonano z aluminium, a całość pokrywa chromowa powłoka. Satynowe wykończenie dodaje kolumnie nowoczesnej elegancji, dzięki czemu stanowi ona oryginalny element wystroju łazienki. Praktycznym i efektownym detalem jest również szklana półka na kosmetyki. Standardowa wysokość kolumny - 120 cm - sprawia, że pasuje ona do każdej kabiny prysznicowej.

Cena nowej kolumny Roca to 4148 zł brutto.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Joanna Szot

Źródło: Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także