Walentynkowe dekoracje - konkurs

Walentynki to święto obchodzone przez wszystkich zakochanych. W tym dniu staramy się przygotować coś specjalnego dla naszej drugiej połówki.

Pomysłów na spędzenie tego dnia jest mnóstwo - kolacja przy świecach w restauracji, romantyczny wyjazd do urokliwego miejsca czy prezent w postaci perfum lub czekoladek. Dla tych, którzy jednak ten dzień spędzą w domu i przygotują coś specjalnego - mamy konkurs.

Walentynkowe dekoracje, bo tak nazwaliśmy nasz konkurs, polega na przesłaniu zdjęć, które będą przedstawiać Wasz walentynkowy wieczór. Warunek jest jeden  - główną rolę na zdjęciu mają odgrywać walentynkowe dekoracje w waszych mieszkaniach.

Nagrody

Do wygrania są unikatowe, oryginalne poduchy, ręcznie robione.

I nagroda to zestaw poduch GLAMOUR

Wyróżnimy także cztery osoby, które dostaną jedną z poduszek zaprezentowanych poniżej.

Czas trwania konkursu:

Swoje zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać od 14 lutego do 21 lutego 2014 r. Wyniki ogłosimy do 25 lutego.

Warunki konkursu

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@e-mieszkanie.pl. W temacie maila prosimy wpisać "Walentynkowe dekoracje", a w treści maila zawrzeć adnotację: "Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Walentynkowe dekoracje ".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 27 lutego 2014 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin

Fundator nagród:

Patron medialny

 

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: wishespoint.com,

Polecamy Ci również

Zobacz także