Wszystkim, którzy szukają ciekawych i oryginalnych pomysłów na dekoracje domu lub mieszkania chcieliśmy pokazać niezwykły wazon dekoracyjny Bloom my Buddy.
Zobacz zdjęcia: Wazony dekoracyjne to szalenie modny trend
Wazon stworzony przez Nielsa van Eijk i Miriam van der Lubbe , dzięki nietypowemu kształtowi, przypomina trochę ludzką postać, pozwala tworzyć nieskończoną liczbę oryginalnych dekoracji
z kwiatów, liści i łodyg. Wazon dostępny jest w dwóch wersjach, mniejsza ma 45 cm, wykonana jest
z polietylenu i ma 98 otworów. Większy wazon mierzy 120 cm, wykonany jest z ręcznie laminowanego poliestru i posiada 298 otworów. Na załączonych zdjęciach możecie zobaczyć ile fantastycznych rzeczy, można stworzyć z takiego wazonu. Ciekawe, jakie są Wasze pomysły na jego aranżację?
Luxury Products
Ekskluzywne wazony z kryształu, srebra, oraz ceramiki: http://www.luxuryproducts.pl/s,ekskluzy ... ,1312.html
Polecam
Luxury Concierge