Wbudowana spłuczka natynkowa

Projektując łazienkę, staramy się ukryć instalacje sanitarne. Ułatwiają to nowoczesne produkty i systemy montażu.

Aranżując łazienkę, starannie dobieramy kolory kafelków, elementy wykończenia wnętrza, ozdobne ramy lustra. Dlatego chcemy zamaskować wszelkie instalacje – potrzebne, ale mało estetyczne. Zazwyczaj największy kłopot mamy ze spłuczką, jednak nowe rozwiązania techniczne ułatwiają nam jej ukrycie. 

aranżacja łazienki z modułem Geberit Monolith moduł Geberit Monolith zastosowany w łazience

Uniwersalne zastosowanie
Geberit Monolith jest eleganckim modułem z wbudowaną spłuczką natynkową. Może pełnić funkcję rezerwuaru dla toalety stojącej, jak również stelaża ze spłuczką do miski podwieszanej. Wykonany jest ze szkła hartowanego i aluminium. Projektanci zadbali o jego staranne wykończenie w najdrobniejszych detalach. Wyróżnia się nowoczesną formą, jakością wykonania i zabiera niewiele miejsca, co istotne zwłaszcza w łazienkach o małym metrażu. Dodatkowym atutem jest zastosowanie nowatorskich rozwiązań bez konieczności wykonywania kosztownych i długotrwałych prac remontowych.
Spodoba się więc osobom, którym szczególnie zależy na estetycznym wykończeniu wnętrza. 

moduł Geberit Monolith moduł Geberit Monolith w kolorze czarnym moduł Geberit Monolith w kolorze białym

Wysoka jakość
Przemyślana konstrukcja modułu spłuczki pozwala na łatwe podłączenie go do istniejącej instalacji – bez potrzeby zbijania i powtórnego układania glazury. Montaż wykonywany jest w jednym cyklu i przez jednego montera –toaleta jest gotowa po zaledwie kilku godzinach. Dostępne kolory wykończenia to biały, czarny oraz mint. Dla użytkowników ma również znaczenie łatwy dostęp do zaworów, zapewnia bowiem bezproblemową obsługę urządzenia. Wszystkie części odznaczają się niezawodnością i trwałością, o czym świadczy wieloletnia gwarancja udzielana przez producenta. Geberit Monolith nagrodzono także prestiżową nagrodą „iF produkt design award 2010” za wysoką jakość wzornictwa.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Geberit

Polecamy Ci również

Zobacz także