Wielofunkcyjna rozrywka

Samotny wieczór w domu? Chwila odpoczynku w akademiku? Urlop z najbliższymi? W kabinie ciężarówki lub w autokarze podczas długiej, męczącej trasy z jednego końca Europy na drugi? Jak umilić sobie te chwile?

Wielofunkcyjna rozrywka - zdjęcie 1Sposobów spędzenia czasu jest tyle, co ludzkich osobowości. Jednak znakomita większość z nas najlepiej odpoczywa przy dobrym filmie, serialu czy muzyce. Niektórzy lubią wspominać piękne chwile przy zdjęciach przesuwających się po ekranie monitora, jeszcze inni nie przeżyją dnia bez świeżych informacji z kraju i ze świata. Są też tacy, co nie wyobrażają sobie życia bez muzyki czy komputera.

Monitor, telewizor, DVD
W gustowny i stylowy design nowoczesnej kuchni, salonu czy pokoju dorastających pociech idealnie wkomponowuje się Mistral  LTV 15CB03. Podczas gorączkowego przygotowywania śniadania, obiadu lub kolacji miło i wygodnie jest zerkać na ścianę ozdobioną ekranem pokazującym serwis informacyjny lub interesujący program. Ciekawym i niestandardowym pomysłem jest zorganizowanie domowej imprezy albo rodzinnego spotkania, które urozmaici pokaz slajdów, wizualizacji z muzyką czy też barwny film, które w formie cyfrowego obrazu będą towarzyszyć gościom w prowadzeniu ożywionej rozmowy i smakowitym poczęstunku. Dzięki pilotowi z każdego miejsca pomieszczenia wybierzemy taką funkcje LTV 15CB03, jaka nas w danym momencie interesuje i najlepiej urozmaici czas zaproszonym gościom. Czytelne menu w języku polskim pozwoli w prosty sposób sterować urządzeniem.

Mistral LTV 15CB03 jest optymalnym rozwiązaniem dla osób żyjących w ciągłym ruchu. Szczególnie ludzie lubiący bądź zmuszeni do odbywania regularnych podróży, docenią mobilność, wielość zastosowań i funkcji tego urządzenia. LTV 15CB03 posiada nieduże rozmiary - mimo 15 calowego ekranu (LCD TFT marki SHARP!) - oraz specjalne, nagwintowane otwory do montażu na powierzchniach płaskich (ściana, sufit, itp.).

Te zalety, wraz z wyjątkowo przystępną ceną, szczególnie docenią kierowcy busów, autokarów i ciężarówek, przedstawiciele handlowi, posiadacze przyczep kempingowych oraz łodzi i jachtów. Tradycyjny format ekranu 4:3 nie powoduje denerwujących zniekształceń obrazu, jakie często towarzyszą formatowi 16:9. Dzięki temu, oraz zastosowaniu wysokiej jakości czytnika laserowego marki Sanyo,  nawet podczas jazdy czy rejsu, spoglądanie na wyświetlane obrazy będzie mniej uciążliwe, a przez to podróż bezpieczniejsza.

Radio, muzyka i obraz  
Wygrzewając się na jasnym piasku czy relaksując w pokoju lub na balkonie miło jest posłuchać radia, obejrzeć serwis informacyjny, może film na DVD, posłuchać ulubionych mp3, albo przejrzeć zdjęcia zrobione w czasie dnia. Firma Mistral zebrała wszystkie te funkcje i zamknęła w lekkim, niedużym urządzeniu przypominającym tradycyjny boombox! Mistral BDT 125J posiada wbudowany 7” ekran LCD oraz tuner telewizyjny działający w systemie PAL, który pozwoli na obieranie wszystkich ogólnodostępnych kanałów telewizyjnych, jak również oglądanie programów telewizji kablowej. Dzięki temu, w większości zakątków kraju, nie ominie cię twój ulubiony telewizyjny show, serial lub film, nawet jeśli aktywnie wypoczywasz nad wodą, pod namiotem z przyjaciółmi.

Wielofunkcyjna rozrywka - zdjęcie 2Mistral BDT 125J pełni również funkcję odtwarzacza DVD, CD oraz muzycznych plików mp3. Ma obrotowy ekran LCD oraz dużej mocy głośniki stereo, jakich nie posiada nawet telewizor czy monitor dużych rozmiarów. Ponadto laser marki Samsung dopełnia komfortu użytkowania Czytnik kart SD, MMC oraz pamięci USB pozwoli załadować i odtwarzać zdjęcia lub pliki video z telefonu komórkowego, aparatu fotograficznego, pendrive’a, iPod’a, laptopa i PC.

Z tym wielofunkcyjnym sprzętem nie można się nigdy nudzić, czy to podczas urlopu, wakacji, czy nawet spędzając weekend na własnej działce, na biwaku czy również podczas wypoczynku na łodzi i w długiej trasie samochodem lub autokarem. Urządzenie ma także wbudowane radio. Czytelne menu w języku polskim pozwoli każdemu obsługiwać urządzenie bez najmniejszego kłopotu i wcześniejszego przygotowania. Urządzenie posiada także funkcję karaoke, która przyda się nie tylko na wakacyjnych imprezach.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Mistral

Polecamy Ci również

Zobacz także