Winda dla telewizora

Dla projektantów własnych kin domowych powstała nowa możliwość gospodarowania przestrzenią. Dzięki specjalnie opracowanej windzie V-lift możliwe jest schowanie ekranu plazmowego lub LCD w meblu.

szafka do salonuWinda V-lift to propozycja przede wszystkim dla osób, które nie chcą, aby ich telewizor był widoczny, a jego brak w ekspozycji podkreśliłby indywidualizm ciekawego wnętrza. Urządzenie pozwala bowiem na całkowite schowanie sprzętu telewizyjnego, a w razie potrzeby jego wysunięcie przy pomocy zdalnego sterowania.

Winda przeznaczona jest do montażu w meblach, w którym chcemy zainstalować telewizor, np. szafce czy komodzie, specjalnie w tym celu projektowanych lub seryjnie sprzedawanych. Rozwiązanie to daje możliwość schowania telewizora plazmowego i LCD. Dedykowane jest do ekranów o wielkości od 26 do 65 cali - w zależności od wielkości ekranu dobiera się model windy. Winda pracuje cicho i stabilnie. Wysuwa i chowa ekran płynnie, a uniwersalny uchwyt mocujący ekran, umożliwia integrację z każdą marką plazm i LCD. Producentem urządzenia jest firma Viz-Art. pl. Cena: 6588 zł.   
winda dla telewizora

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Viz-Art.pl, Audio Architektura

Polecamy Ci również

Zobacz także