Wiosna cenowa

Baltic Wood - producent trójwarstwowego parkietu panelowego wykonanego w całości z naturalnego drewna - wprowadza do oferty promocyjnej kolekcję pięciu produktów. W okresie od 2 marca do 30 kwietnia klienci detaliczni będą mieli możliwość zakupu wybranych produktów Baltic Wood u autoryzowanych dystrybutorów. Promocja obejmie:

Jatoba - klepka Elegance - wykończenie lakier półmatowy
Jatoba jest twardym, brazylijskim drewnem w kolorze czerwonobrązowym. Produkt pasuje do eleganckich, dystyngowanych wnętrz. Podłoga wykonana z jatoby jest łatwa w pielęgnacji i wytrzymała.

parkiet panelowydrewniana podłoga

Doussie - klepka Elegance - wykończenie lakier półmatowy
Doussie pochodzi z zachodniej i centralnej Afryki. Jego egzotyczna pomarańczowo-czerwona kolorystyka z czasem ciemnieje, przybierając barwy mahoniowego brązu. Poza walorami wizualnymi drewno to cechuje wysoka klasa twardości i odporności. Polecamy je tam, gdzie wymagana jest duża wytrzymałość podłogi na użytkowanie.

podłoga z drewnapodłoga z naturalnego drewnapodłoga do mieszkania

Orzech Europejski - klepka Comfort - wykończenie lakier półmatowy
Orzech Europejski jest gatunkiem drewna o dużym zróżnicowaniu kolorystycznym - od szarości, po intensywne brązy, jasne beże i zabarwienia różowo-kremowe. Należy do najżywiej ubarwionych gatunków drewna. Produkt prezentuje się efektownie zarówno w rustykalnym, jak i nowoczesnym wnętrzu.

Jesion Opalany - deska Elegance - wykończenie lakier półmatowy
Parkiet jesionowy poddany obróbce termicznej uzyskuje egzotyczny kolor gorzkiej czekolady. Posiada wyraźne, duże słoje przebijające przez nadany jej ciemny, ciepły brąz. Ciekawie prezentuje się z kontrastowymi, jasnymi elementami wystroju wnętrza. Jesion, drewno o wysokiej klasie twardości odporne jest na intensywne użytkowanie.

Dąb Czerwony Europejski - klepka Unique - wykończenie lakier półmatowy
Dąb czerwony to beżowe drewno z czerwonymi przebłyskami. Charakteryzuje się dużą zmiennością odcieni, a pod wpływem słonecznego światła lekko ciemnieje, nabierając koloru bursztynu. Podłoga z tego gatunku drewna dobrze znosi intensywne użytkowanie.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Baltic Wood

Polecamy Ci również

Zobacz także