Wnętrza z charakterem

Wnętrza z charakterem mają to do siebie, że są niepowtarzalne, wyjątkowe
i co najważniejsze, wyrażają charakter i upodobania właścicieli.

Dom, który chcieliśmy Wam pokazać należy do Joséphine Gintzburger's, francuskiej projektantki
i łączy w sobie cechy niemieckiego minimalizmu z francuskim szykiem.

Wnętrza apartamentu urządzone są gustownie i ze smakiem, mimo, że panuje w nich swoista mieszanka stylów, kolorów i interesujących przedmiotów. W salonie uwagę przykuwa różowy fotel jak róża oraz ciemne drewniane bale na suficie.

Kuchnia to mieszanka wybuchowa stylu nowoczesnego z glamour. Szczególnie wyróżniają się tutaj dodatki i wyposażenie w kolorze czerwonym i różowym. Łącząc te kolory, należy uważać, żeby
nie przesadzić, ale projektantka poradziła sobie z tym znakomicie. Pięknym akcentem podkreślającym charakter wnętrza kuchni jest kryształowy żyrandol wiszący nad prostym, metalowym stołem. Interesujące jest to, że zamiast klasycznych szafek kuchennych wykorzystano metalowe regały.

W sypialni panuje natomiast eklektyzm w całym tego słowa znaczeniu. Ściany wyłożone są tapetą
w duże wzory a podłogi beżowo czarnymi płytkami. Na uwagę zasługuje klasyczne biurko i biały kominek z figurą anioła, natomiast łóżko, obrazy i lampa to już styl nowoczesny. Całość przypomina nieco pałacowe wnętrze ze względu na wysokie sufity i wielkie drewniane drzwi.

Oglądając apartament mamy wrażenie, że przemieszczamy się przez różne epoki, co jest potwierdzeniem na to, że wnętrza z charakterem mają w sobie to coś.

Oceń artykuł
4,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: desiretoinspire.net

Polecamy Ci również

Zobacz także