Wnętrza z klimatem

W ofercie firmy Vinotti znaleźć można meble do sypialni, jadalni oraz salonu.

jadalniaPoniżej prezentujemy trzy wybrane kolekcje charakteryzujące się harmonią i prostotą połączoną z estetyką, a także  minimalistycznymi i oszczędnymi rozwiązaniami skontrastowanymi z ponadczasowymi trendami.    

Arrmanio jest kolekcją nawiązującą do tendencji minimalistycznych poprzez czystą formę brył. Jednocześnie zaskakuje wielofunkcyjnością wnętrza. Jej głównym atutem jest ręcznie wykonany i niepowtarzalny wzór na frontach mebli. Głębokie żłobienia możliwe są dzięki zastosowaniu naturalnej okleiny z czerwonego dębu o grubości 0,6 mm. Wykończenia wewnętrzne są z naturalnej dębiny a użyte okucia pochodzą z renomowanych niemieckich i włoskich firm.

Yaziko
Kolekcja Yaziko adresowana jest do klientów poszukujących mebli oryginalnych a jednocześnie trwałych i solidnych. Yaziko wyróżnia się masywną konstrukcją, oryginalną barwą drewna skontrastowaną z mosiężnymi okuciami. Meble są wykonane ręcznie dzięki czemu każdy szczegół jest dopracowany: od najlepszej jakości drewna kauczukowego, płyty mdf, naturalnej okleiny po mikrozamsz, którym są wypełnione wnętrza szuflad. Atutem tej kolekcji jest mnogość jej brył, co daje możliwość dowolnego komponowania zestawów (jadalnia, sypialnia, salon) w zależności od charakteru wnętrza i indywidualnych upodobań.

Landbond
Kolekcja Landbond wyróżnia się oryginalnym wzornictwem o łagodnej linii podkreślonym przez zestawienie dwóch kolorów o ciepłych barwach. Jest jednym z nielicznych przykładów mebli wykonanych z giętego i litego drewna kauczukowego oraz elementów łączących. O wyjątkowej wartości kolekcji Landbond świadczy również ergonomiczny kształt gwarantujący wygodny i satysfakcjonujący wypoczynek, funkcjonalność oraz przystępna cena.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Vinotti

Polecamy Ci również

Zobacz także