Wrześniowe konferencje Design

Wrześniowe konferencje Design

designerski stolikWrześniowe konferencje Design – Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz zorganizowane w Warszawie, Krakowie i Gdańsku przyciągnęły blisko czterystu architektów.

Jak zwykle nie zabrakło nowości wprowadzanych na polski rynek oraz szerokiej gamy produktów i usług dla profesjonalistów.

Z dużym zainteresowaniem spotkała się między innymi firma Tech Evolution prezentująca system głośników Amina, które wypełniają pomieszczenie wysokiej jakości dźwiękiem pozostając kompletnie niewidzialne. W Krakowie mieliśmy okazję usłyszeć ten czysty dźwięk!

Zapraszamy do współpracy firmy kreujące odpowiedzialny i zrównoważony design.
Pracownia mebli autorskich DIVADLO - Teatr Oryginalnych Mebli podzieliła się ze słuchaczami pasją tworzenia unikatowych produktów łączących rzemiosło z nowoczesnością, człowieka z jego własnym otoczeniem.  W Gdańsku Adam Stadnik, projektant DIVADLO opowiadał o możliwości wykorzystania drewna i swobodzie w łączeniu go z innymi materiałami.

konferencje Designuczestnicy konferencji

Dodatkowo na uczestników konferencji czekały pisma branżowe (Świat Architektury, Weranda, Świat Rezydencji, Biznes Meble, Builder, Świat Kominków) oraz atrakcyjne nagrody, między innymi designerski odkurzacz SEBO Polska, lampy duńskiej marki MUUTO, budziki Kare Design, kupony rabatowe, książki i albumy....

Równie ciekawe wykłady i niespodzianki czekają na architektów w październiku.

Już 2.10 w Łodzi w Hotelu Andels architekci z pracowni Marciniak & Witasiak opowiedzą o rewitalizacji obiektów poprzemysłowych na przykładzie zespołu apartamentowego U Schejblera.

We Wrocławiu Zuza Dominów, project manager portalu foorni.pl przedstawi nietypowe rozwiązania aranżacyjne w polskich i zagranicznych obiektach.

konferencja - nowoczesne trendy w architekturze wnętrz konferencja architektów

Zapraszamy także do Warszawy na konferencję ARCHITEKTURA BEZ BARIER, gdzie gościem specjalnym będzie prof.dr hab.arch. Ewa Kuryłowicz, której wykład poświęcony będzie uniwersalnemu projektowaniu uwzględniającemu potrzeby osób niepełnosprawnych.

Rozpoczynamy również jesienny cykl konferencji ESCULAP - Nowoczesne rozwiązania technologiczne w obiektach służby zdrowia, których tematem przewodnim jest dostosowanie placówek medycznych do standardów unijnych.

Najbliższe terminy:

Konferencje DESIGN
2.10 Łódź
9.10 Rzeszów
10.10 Wrocław
16.10 Bydgoszcz
17.10 Bielsko-Biała

Konferencje ESKULAP
17.10 Gdańsk
24.10 Lublin
25.10 Warszawa

Po aktualne informacje oraz terminy pozostałych konferencji zapraszamy na www.virtus.com.pl oraz  na nasz fanpage na Facebooku.

Do zobaczenia na konferencjach!


Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Virtus Studio

Polecamy Ci również

Zobacz także