Wybór Roku 2006 dla Roca

Wybór Roku 2006 dla Roca

Ceramika łazienkowa Happening z kolekcji Roca zdobyła główną nagrodę w konkursie "Wybór Roku 2006". To drugie z rzędu wyróżnienie dla firmy w tym prestiżowym konkursie branży, gdzie nagradzane są tylko najlepsze produkty.

aranżacja łazienkiWedług jury konkursu ceramika Happening to dobrze ,"skrojony" projekt, charakteryzujący się dynamiczną linią i niebanalną pomysłowością. Kolekcja zdobyła również uznanie za spójność stylistyczną wszystkich elementów. Seria Happening to połączenie nowoczesnego stylu, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości.

"Łazienka - Wybór Roku"  jest najbardziej liczącym się konkursem w branży, promującym najlepsze rozwiązania na rynku wyposażenia łazienek, najnowsze wzornicze trendy i technologie. Wyboru dokonują profesjonaliści, architekci i znawcy tematu. Roca, kolejny raz z rzędu otrzymuje najwyższe wyróżnienie w kategorii ceramiki łazienkowej.
W ubiegłorocznej edycji konkursu Wyborem Roku 2005 uznano ceramikę Roca Dama Senso. Tegoroczne wyróżnienie to ugruntowanie firmy na pozycji lidera rynkowego oraz dowód na to, iż koncern podąża we właściwym kierunku i w pełni zaspokaja gusty i potrzeby klientów.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Zdjęcia: Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także