Wygraj pobyt Hotelu Mercure Toruń - konkurs

Jesień to znakomita pora na weekendowe wyjazdy i poznawanie Polski. Dla wszystkich miłośników dłuższych i krótszych podróży mamy super konkurs.

Każde polskie miasto ma swoje urokliwe zakątki. Niewątpliwie do jednych z najbardziej ciekawych i niezwykłych należy Toruń. Ci, którzy Toruń znają, listę jego zalet i atrakcji mogą wymieniać w nieskończoność. Ci, którzy w Toruniu jeszcze nie byli – zdecydowanie powinni go poznać.

Dla wszystkich mamy wspaniałą okazję do nacieszenia się urokami Torunia, czyli konkurs w którym nagrodami są dwudniowe pobyty w tym mieście.

Zasady konkursu:

I etap - aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać dlaczego warto pojechać do Torunia.

II etap - pięć osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienia zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. Listę tych osób opublikujemy na stronie konkursowej do dnia 6.11.2012 r. Jednocześnie zostanie opublikowane pytanie, na które osoby zakwalifikowane do drugiego etapu będą musiały odpowiedzieć mailowo. Liczy się poprawność odpowiedzi oraz czas jej nadesłania.

Dwie osoby, które zakwalifikują się do drugiego etapu, a następnie w najkrótszym czasie przyślą poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe,
nagrodzimy dwuosobowym voucherem na pobyt w Hotelu Mercure Toruń Centrum.


Odpowiedzi prosimy przysyłać mailem na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl. W temacie maila prosimy wpisać „Wygraj pobyt w Hotelu Mercure Toruń”, a w jego treści zawrzeć adnotację: „Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Wygraj pobyt w Hotelu Mercure Toruń".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, niezbędnych do wysłania nagród - do dnia 14.11.2012 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Konkurs trwa od 1 października do 6 listopada 2012 r., wyniki konkursu ogłosimy do 9.11.2012 r.

Regulamin konkursu

Fundator nagród

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: Hotel Mercure, wikipedia.org - fot. Lestat

Polecamy Ci również

Zobacz także