Wygraj weekend w Paryżu

W tym sezonie nastała moda na pełną deskę. Firma Baltic Wood™, zainspirowana najnowszymi trendami, zachęca do odkrywania unikatowej kolekcji podłóg Elite Line
i udziału w konkursie „Wygraj weekend w światowej stolicy mody!”. Na zwycięzców czeka niezapomniana podróż do magicznego Paryża.


Paryż - miasto-legenda, kolebka artystów, mody i zakochanych. Wielokulturowy tygiel i stolica wyszukanej rozrywki. Serce Świata, które warto odwiedzić. Teraz jest na to szansa. Dwuosobowa wycieczka do magicznego Paryża jest nagrodą w konkursie organizowanym przez firmę Baltic Wood™ - „Wygraj weekend w światowej stolicy mody!”.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 2konkurs wygraj weekend w Paryżu6 października 2011 r. zakupić min. 25 m² podłóg we wzorze pełnej deski z linii Elite Line - nagrodzonej Złotym Godłem programu Najwyższa Jakość Quality International 2011. Następnie wraz ze sprzedawcą wypełnić krótki formularz, a potem do 21 listopada 2011 r. przesłać zdjęcie aranżacyjne wnętrza z zamontowaną nową podłogą na adres marketing@balticwood.pl.
Wygrywa autor zdjęcia, które zyska największe uznanie w głosowaniu internautów odbywającym się w dniach 24-30 listopada 2011 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 listopada 2011 r.
Na zwycięzców czekać będzie wspaniała zabawa, niezapomniane wrażenia, romantyczne chwile, butiki najwybitniejszych projektantów mody i wiele, wiele innych atrakcji…

Szczegóły konkursu

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Baltic Wood

Polecamy Ci również

Zobacz także