Wykładzina antypoślizgowa

Producenci wykładzin elastycznych zabiegają wciąż o podnoszenie jakości swoich produktów. Nie wystarczy aby były ładne, bo oprócz tego powinny być bezpieczne dla użytkownika i spełniać wszystkie najwyższe normy jakości.

wykładzina antypoślizgowaForbo Flooring wprowadził do kolekcji domowych wykładzin elastycznych wykładzinę Fortuna Life o właściwościach antypoślizgowych. To bezpieczna, trwała, praktyczna i łatwa do utrzymania w czystości podłoga, która sprawdza się w każdym pomieszczeniu.Specjalna, matowa warstwa użytkowa wykładziny Fortuna Life zmniejsza ryzyko poślizgu. Dlatego jest to idealne rozwiązanie do kuchni, łazienki i pomieszczeń, w których występuje duża wilgotność. Wykładzina jest odporna na zabrudzenia i ścieranie, więc sprawdzi się w pomieszczeniach o większym natężeniu ruchu takich jak: przedpokój, korytarz, czy pokój dzienny.
To wykładzina najwyższej jakości, która przez wiele lat będzie wyglądała dobrze. Forbo Flooring udziela na nią 15 lat gwarancji. W kolekcji Fortuna Life dostępnych jest dziesięć modnych wzorów, które dopasować można zarówno do wnętrz o wystroju nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym. Do dyspozycji mamy tu kilkanaście kolorów o wzorach drewna, paneli, płytek ceramicznych, a także oryginalnie wyglądających odwzorowań naturalnych marmurów. Wykładzina Fortuna Life kosztuje ok. 37 zł za m².

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Forbo Flooring

Polecamy Ci również

Zobacz także