Wykończenie mieszkania

Przez nawał pracy i związany z tym ciągły brak czasu wielu z nas najbardziej ceni sobie chwile wytchnienia w domowym zaciszu. Najważniejszy staje się wtedy komfort i harmonia wykończenia mieszkania, bowiem to właśnie one umożliwiają codzienny, regenerujący siły odpoczynek.

Z myślą o zaspokojeniu tej – jakże ważnej – potrzeby swoich klientów, Reinhold oferuje gustowne wykończenie mieszkalnej części lokalu. Do wyboru pozostają trzy pakiety, różniące się między sobą stylem.

słoneczny pomarańcz we wnętrzuPakiet Orange: słoneczny pomarańcz
Miłośnicy stylu tradycyjnego, opartego na naturalnych materiałach takich jak drewno i wiklina z pewnością docenią pakiet Orange. Wyjątkowo ciepła nuta kolorystyczna tworzy niepowtarzalny nastrój subtelnej elegancji. Przyjemne dla oka, kojące kolory ziemi – zmysłowe beże i brązy, umbra i siena – łączą się w harmonijną całość. Jej dopełnieniem są dobrane z wielką dbałością o szczegóły materiały wykończeniowe o zachęcającym wyglądzie i miłej w dotyku fakturze. Miejsce urządzone w tej konwencji staje się azylem, które nawet nocą przekazuje nam zaklęte w sobie promienie zachodzącego słońca.

brązowe wnętrzePakiet Brown: głęboki brąz
Dyskretne oświetlenie wydobywa z wnętrza utrzymanego w stylu Brown niepowtarzalny klimat i bezpretensjonalną prostotę. Pakiet Brown, zaprojektowany z myślą o indywidualnościach dynamicznych, które cenią minimalizm i swobodnie czują się we wnętrzach stonowanych, to jedyna w swoim rodzaju oferta. Skojarzenie głębokiego wenge z ciepłymi beżami oraz uniwersalną bielą daje atmosferę odpowiadającą osobom twórczym, sprzyjającą rozwinięciu skrzydeł. Pakiet Brown to wnętrza niezbyt absorbujące uwagę, jednak nie pozwalające przejść koło siebie obojętnie.

kontrastowe wnętrzePakiet White: krystaliczna biel
Trzecia z propozycji stylistycznych dewelopera to silny charakter oparty na kontrastach. Przeznaczony przede wszystkim dla osób świadomych własnej wartości, które cechuje bezkompromisowość i ponadprzeciętna motywacja w dążeniu do obranego celu. Proste formy to wyraz zamiłowania do jasnych, klarownych sytuacji, zaś ich zdecydowany rys podkreśla szlachetność całej kompozycji. Tłem jest krystaliczna, niczym nie zmącona biel, otwierająca myślom przestrzeń, na jaką zasługują. Nic dodać, nic ująć – to komfortowy minimalizm w najlepszym wydaniu.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Reinhold Group

Polecamy Ci również

Zobacz także