Wyposażenie kuchni - elegancka para w nowoczesnej kuchni

0
Nowoczesna kuchnia
Stylowym uzupełnieniem zlewozmywaka jest bateria i na odwrót.

Wyposażenie kuchni stanowiące przemyślaną całość, zapewni nam wygodę i przyjemność podczas wykonywania codziennych czynności.

 

Zlewozmywak i bateria - niezbędne w każdej kuchni

Urządzając kuchnię często skupiamy się na meblach i AGD. Z rozmysłem wybieramy też kolor ścian i podłóg. Ale czy ktoś wyobraża sobie kuchnię bez zlewozmywaka oraz baterii? To przy tych sprzętach spędzamy wiele czasu, a są one także stałym elementem wykończenia naszej kuchni. Na szczęście zlewozmywak i bateria mogą stanowić również dekoracyjną i funkcjonalną parę. Przykładem takiego atrakcyjnego wzorniczo zestawu jest zlewozmywak stalowy jednokomorowy wpuszczany oraz bateria Modena stojąca z wyciąganym natryskiem marki Ferro.

Zobacz też: Klasyka w nowoczesnej formie czyli baterie dwuuchwytowe

Zlewozmywak ze stali nierdzewnej

Zlewozmywak wyróżnia się delikatnie zaobloną formą. Jest wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304, co sprawia, że jest trwały, odporny na zanieczyszczenia, a także środki chemiczne i wysoką temperaturę. Wykończenie powłoką typu len dodatkowo ułatwia utrzymanie zlewozmywaka w czystości. Na wszystkie zlewozmywaki stalowe Ferro udziela 10. lat gwarancji. Każdy z nich sprzedawany jest z dopasowanym do konkretnego modelu syfonem.

Bateria kuchenna z wyciąganą rączką natrysku

Stylowym uzupełnieniem zlewozmywaka jest bateria Modena. Bateria jest wyposażona w obrotową wylewkę, wyciąganą rączkę natrysku (dwa strumienie wody) oraz regulator ceramiczny. Wykończenie baterii stanowi chromowana powłoka, zapewniająca jej trwałość i elegancki wygląd. Ergonomiczny kształt i dobre proporcje tej baterii zapewniają swobodę i komfort użytkowania.
Stalowy zlewozmywak i bateria Modena – to funkcjonalny zestaw, podkreślający nowoczesny styl kuchni. Doskonale komponuje się z wykończeniem kuchni, w którym uwzględniono stalowe oraz szklane elementy. Minimalistyczna i elegancka forma obydwu urządzeń sprawdza się świetnie zarówno pod względem stylistycznym, jak i funkcjonalnym.

 Produkty Ferro - dowiedz się więcej

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także