Wyprzedaż mebli ogrodowych!

meble ogrodoweWielka wyprzedaż mebli ogrodowych w DLH. Obniżki o 50%, 60%, a nawet 70%. Promocja trwa do końca września!

Meble ogrodowe iGARDEN są nieodzownym uzupełnieniem każdego ogrodu: tego dużego i małego, bardziej dzikiego lub wyraźnie ułożonego pieczołowitą ręką gospodarza. Paleta dziesięciu linii wzorniczych daje możliwość zaspokojenia odmiennych gustów i upodobań. Odnajdziemy tu meble tradycyjne i nowoczesne, masywne i lekkie, smukłe i te o szerszej podstawie. Niezależnie
od wyglądu łączy je wysoka jakość wykonania i dbałość o detale gwarantowane przez DLH – firmę z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Meble wykonano z drewna: Teak, Merbau, Micro, Bangkirai, Akacja i Jatoba, które wyselekcjonowali najlepsi specjaliści firmy.

Są to gatunki z różnych części świata o szczególnych właściwościach, niespotykanych wśród krajowych rodzajów drewna. Cechuje je niezwykła trwałość, odporność na działanie tak wszechobecnej w każdym ogrodzie natury, tj. promieni słonecznych, wiatru i deszczu. Dzięki temu meble od DLH nie wymagają impregnacji, są ekologiczne i bezpieczne, a ponadto tworzą idealną kompozycję z zielonym otoczeniem.

drewniane meble ogrodoweleżak ogrodowykomplet mebli ogrodowych

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: DLH

Polecamy Ci również

Zobacz także