Wyróżnienia dla Śnieżki

FFiL Śnieżka SA zdobyła Złoty Laur Konsumenta 2010 i tytuł Odkrycie Roku dla marki Vidaron.

Wyróżnienia dla Śnieżki - zdjęcie 1W szóstej edycji programu „Laur Konsumenta” FFiL Śnieżka SA po raz kolejny zdobyła Złoty Laur Konsumenta w kategorii „Farby” zostając najbardziej cenioną przez klientów marką w swojej branży.

Dodatkowo, w tegorocznej edycji plebiscytu, marka VIDARON –Wyróżnienia dla Śnieżki - zdjęcie 2należąca do FFiL Śnieżka SA – otrzymała tytuł „Odkrycie Roku 2010” przyznawany nowym produktom, które w pozytywny sposób zwróciły na siebie uwagę konsumentów.

Laur Konsumenta jest największym projektem konsumenckim w kraju, Jego celem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w kilkuset kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż wyłania te produkty, które cieszą się największym uznaniem klientów.

Dobre oceny konsumentów to zasługa odpowiedniej jakości produktów. W FFiL Śnieżka SA czuwa nad nią akredytowanie Laboratorium Kontroli Jakości spełniające szereg krajowych oraz  międzynarodowych norm i wytycznych oraz posiadające Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego nr AB 855.

Wyróżnienia dla Śnieżki - zdjęcie 3


Ruszyła też nowa strona internetowa poświęcona farbom do wnętrz Śnieżka Barwy Natury.
Śnieżka Barwy Natury to niezastąpione „narzędzie” w ręku każdego dekoratora wnętrz, zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Starannie opracowane kolory dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrza i gwarantują pewność uzyskania zamierzonych efektów.

Linia farb,Wyróżnienia dla Śnieżki - zdjęcie 4 pozostając w zgodzie z naturą, podąża za najbardziej aktualnymi trendami w europejskim designie. Farby Śnieżka Barwy Natury z Teflon® surface protector  to innowacyjne, bezpieczne rozwiązanie, które sprawia, że powłoka farby jest bardziej odporna na brud i zmywanie.

Serwis www.barwy-natury.com pozwala internautom zapoznać się z pełną ofertą linii, prezentuje opisy produktów, zdjęcia oraz animacje Flash. Ważnym elementem strony są  formularze kontaktowe, które zapewniają użytkownikowi łatwy i szybki kontakt z producentem.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: FFiL Śnieżka SA

Polecamy Ci również

Zobacz także