Wystawa TERMA DESIGN 2010

Wystawa TERMA DESIGN 2010

TERMA DESIGN 2010 to międzynarodowy konkurs na projekt grzejnika, organizowany przez firmę Terma Technologie. Ogłoszenie jego wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej odbędą się 29 października br., w Galerii Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

Konkurs skierowany jest do projektantów sztuki użytkowej oraz wszystkich, którzy pasjonują się projektowaniem oryginalnych, innowacyjnych produktów. Głównym celem Konkursu jest promowanie młodych, obiecujących projektantów oraz ułatwienie im drogi do wdrożenia produkcyjnego, a także popularyzacja sztuki użytkowej i jej roli w życiu człowieka.

Uroczystość ogłoszenia wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej TERMA DESIGN odbędą się 29 października 2010 roku, o godz. 19.00 w Galerii Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, przy Al. Zwycięstwa 96/98.

Wystawa trwa od 27.10 do 3.11.2010.

Wystawa TERMA DESIGN poświęcona jest 57 projektom, które spośród blisko 200 prac nadesłanych do konkursu, zakwalifikowały się do ścisłego finału.
Po szczegółowej ocenie projektów, jury wyłoniło 6 laureatów.

I NAGRODA - grzejnik CYKLON, projekt: Maja Zalewska, Marek Kostykiewicz
II NAGRODA - grzejnik CESTA, projekt: Ewa Sendecka, Kristian Larsen

III NAGRODA - grzejnik MG, projekt: Kuba Blimel, Jan LobaWYRÓŻNIENIE - grzejnik DOT, projekt: Katarzyna Molicka, Michał Sowa

WYRÓŻNIENIE - grzejnik MUCHOMOR CIEPLNIK, projekt: Joanna JurczakWYRÓŻNIENIE - grzejnik TETRIS, projekt: Lukas Franciszkiewicz

Jury konkursu: Jarosław Szymański (przewodniczący Jury), Wacław Długosz, Piotr Kuchciński, Mirosław Rekowski, Edward Brylowski, Daniel Dawidowski, Piotr Klemenski.

Patronat honorowy: Minister Gospodarki, Prezydent Miasta Gdyni, Marszałek Województwa Pomorskiego.
Portal e-mieszkanie.pl jest patronem medialnym konkursu.

Więcej

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Terma Technologie

Polecamy Ci również

Zobacz także