Zabierz toaletkę do sypialni

Sypialnia to miejsce, które kojarzy się z komfortem i odpoczynkiem. Coraz częściej przywiązujemy dużą wagę do tego jak jest urządzona oraz do mebli, które się w niej znajdują. Toaletka, kiedyś niezwykle ceniona przez nasze babcie, dziś znowu wraca
do łask i do sypialni.

W sypialni przygotowujemy się do rozpoczęcia każdego dnia – przebudzamy się, ubieramy
i wykonujemy podstawowe czynności pielęgnacyjne. W tych ostatnich bardzo pomocna jest toaletka. Makijaż wykonany na wygodnym fotelu i przed dużym lustrem z pewnością będzie udany każdego ranka.

W każdym stylu
Toaletka to mebel, który jak każdy inny może być dostosowana do charakteru każdego pomieszczenia.  Jeśli do aranżacji sypialni wybieramy romantyczny styl doskonale będzie się z nim komponowała toaletka Shabby Chic. To produkt pochodzący z kolekcji rustykalnej utrzymany w angielskiej estetyce. Celowo postarzała powierzchnia ze śladami użytkowania czyni tę toaletę wyjątkową i niepowtarzalną. Wykonanie z drewna według XIX -wiecznego wzoru sprawia, że element ten nabiera oryginalnego charakteru.
Inną propozycją jest stylowa, ręcznie rzeźbiona toaletka w stylu kolonialnym. To produkt, który powstał z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Został zainspirowany XIX wieczną architekturą.  Angielski wzór i piękna snycerka czynią ten produkt ekskluzywnym i niesamowitym. 

Toaletka rzeźbiona (fot.Artdecor24.pl) Toaletka w stylu rustykalnym (fot. Artdecor24.pl)

Ważne jest lustro

Nie zapominajmy, że toaletka to również lustro. Gdy zdecydujemy się już na zakup takiego mebla warto zwrócić szczególną uwagę na lustro. Dobrze, gdy będzie ono ruchome, gdyż to pozwoli ustawić je w odpowiednim kącie. Przy zakupie warto zdecydować się na toaletkę z możliwością ustawienia lustra i z wygodnym taboretem.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Artdecor24.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także