Zagraj w grę i wygraj laptopa

W oparciu o grę zręcznościową firma Deante planuje zorganizować konkurs dostępny dla wszystkich internautów. Jest on ciekawy nie tylko z powodu fascynującej gry zręcznościowej, ale również z uwagi na 30 bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych. Główną nagrodą w konkursie ma być laptop MacBook Air firmy Apple – komputer mieszczący się do koperty!

bohater gry

Gra zręcznościowa DeanTris to kontynuacja przygód hydraulika Dean'a, które rozpoczęły się pod koniec 2007 roku. Dean odpowiedzialny do tej pory za szybki i sprawny montaż produktów Deante, w tej wersji gry w wielkim pośpiechu buduje rurociąg, który ma połączyć dwa odległe od siebie punkty.

Na stronach internetowych firmy Deante (www.deante.pl) już teraz można zapoznać się z nową wersją gry i rozpocząć trening przed oficjalnym rozpoczęciem konkursu, które ma nastąpić 17 listopada 2008 roku.

ekran tytułowy grygra wymaga logicznego myślenia i dużej zręczności

Dla zainteresowanych kilka wskazówek – jak grać aby wygrać:

  • rurociąg należy układać jak najszybciej, czas ma tu decydujące znaczenie
  • warto nauczyć się na pamięć ilości kliknięć do uzyskania odpowiedniej części rurociągu, tak aby wstawianie wykonywać odruchowo
  • nie należy za wszelką cenę łączyć do rurociągu wszystkich baterii Deante – to może skończyć się przeciekiem
  • poziomy gry powtarzają się, dlatego warto z góry założyć przebieg rurociągu i za każdym razem powtarzać taki sam, aż do osiągnięcia perfekcji.
Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także