Zapraszamy na 4 DESIGN DAYS

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach (MCK)
4 DESIGN DAYS odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (MCK).

W dniach 11-14 lutego zapraszamy do Katowic na 4 DESIGN DAYS. Wydarzenie dotyczyć będzie rynku nieruchomości, architektury, aranżacji wnętrz oraz wzornictwa.

4 DESIGN DAYS to największe wydarzenie związane z rynkiem projektowania oraz nieruchomości w Europie Środkowej. Spotkanie czołowych architektów i projektantów, a także przedstawicieli producentów i firm usługowych oraz deweloperów to okazja do dyskusji o najnowszych trendach i inspiracjach w światowym designie i architekturze. Spotkaniu będą towarzyszyć liczne imprezy, w tym rozdanie nagród dla branży oraz dni otwarte i kilkanaście stref targowych.

4 DESIGN DAYS dla profesjonalistów

To prezentacje, panele dyskusyjne poświęcone trendom i kierunkom rozwoju architektury i wzornictwa przemysłowego. Jednym z zagadnień będzie próba odpowiedzi na pytanie o sposób pokonania barier ograniczających rozwój polskiego designu młodego pokolenia, aby mógł dorównać bardziej rozwiniętym rynkom krajów Europy Zachodniej i Północnej. Odbędą się także debaty o wizji miasta przyszłości, rewitalizacji przestrzeni miejskiej i budowaniu piękna wspólnej przestrzeni.

4 DESIGN DAYS dla każdego

To prezentacja użytecznych i designerskich produktów, które podbijają światowe rynki lub wciąż czekając na odkrycie. Zostanie przedstawiona oferta innowacyjnego wyposażenia i technologii, odbędą się też warsztaty ARCHI KIDS dedykowane dzieciom.
Wydarzeniami towarzyszącymi 4 DESIGN DAYS będą Property Forum Katowice – regionalne spotkanie właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych oraz Housemarket Forum Silesia 2016 – konferencja poświęcona śląskiemu rynkowi mieszkaniowemu. Obu konferencjom towarzyszyć będzie wręczenie nagród branżowych.

Wydarzenie odbędzie się w miejscu, które stało się już ikoną designu – to Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach (MCK). Rewitalizowane tereny pokopalniane to obecnie Strefa Kultury, którą, poza MCK tworzą tworzą Muzeum Śląskie oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia (NOSPR). Strefa Kultury to symbol przemian stolicy Górnego Śląska, która w dniach 11-14 lutego stanie się także stolicą architektury i designu.

Zapraszamy na 4 DESIGN DAYS, w dniach 11-14 lutego 2016 roku do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.4dd.pl.

Polecamy: Grafiki ścienne w wielkim formacie

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Grupa PTWP

Polecamy Ci również

Zobacz także