Zdjęcie na ścianę

Zdjęcie na ścianę to fajny pomysł zarówno na aranżację ściany, jak i zatrzymanie chwil spędzanych z rodziną, albo przyjaciółmi. Dziś proponujemy pomysł na zdjęcie portretowe.

Oczywiście zdjęcia możemy po prostu oprawić i powiesić na ścianie. Ale znacznie lepszym pomysłem jest wykonanie trójwymiarowego obrazka z dwóch zdjęć. Wymaga to wprawdzie nieco precyzji, ale wysiłek opłaci się, a takie zdjęcie na ścianę będzie wyglądać niepowtarzalnie.

Potrzebne będą: kilkanaście listewek o trójkątnym przekroju, kawałek sklejki o wymiarach zdjęcia, klej do drewna i papieru oraz nożyczki. Przyda się też ołówek i linijka. Oczywiście będą potrzebne dwa zdjęcia – my proponujemy zdjęcia portretowe, ale mogą być dowolne. Ważne je, by zdjęcia miały te same wymiary.

Trójkątne listewki przyklejamy jedna obok drugiej do sklejki. Następnie jedno zdjęcie tniemy na paski o szerokości równej szerokości listewki. Przyklejamy paski kolejno do listewek z lewej strony. Połowa zdjęcia na ścianę gotowa.

Teraz tniemy drugie zdjęcie i przyklejamy do listewek z prawej strony. I zdjęcie na ścianę gotowe – w zależności od tego, z której strony patrzymy, widzimy różne obrazy.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: pinterest.com

Polecamy Ci również

Zobacz także