Zdjęcie na ścianę

Zdjęcie na ścianę

zdjęcie na ścianęZdjęcie na ścianę to fajny pomysł zarówno na aranżację ściany, jak i zatrzymanie chwil spędzanych z rodziną, albo przyjaciółmi. Dziś proponujemy pomysł na zdjęcie portretowe.

Oczywiście zdjęcia możemy po prostu oprawić i powiesić na ścianie. Ale znacznie lepszym pomysłem jest wykonanie trójwymiarowego obrazka z dwóch zdjęć. Wymaga to wprawdzie nieco precyzji, ale wysiłek opłaci się, a takie zdjęcie na ścianę będzie wyglądać niepowtarzalnie.

Potrzebne będą: kilkanaście listewek o trójkątnym przekroju, kawałek sklejki o wymiarach zdjęcia, klej do drewna i papieru oraz nożyczki. Przyda się też ołówek i linijka. Oczywiście będą potrzebne dwa zdjęcia – my proponujemy zdjęcia portretowe, ale mogą być dowolne. Ważne je, by zdjęcia miały te same wymiary.

przygotowanie zdjęcia

Trójkątne listewki przyklejamy jedna obok drugiej do sklejki. Następnie jedno zdjęcie tniemy na paski o szerokości równej szerokości listewki. Przyklejamy paski kolejno do listewek z lewej strony. Połowa zdjęcia na ścianę gotowa.

wykonanie zdjęcia na ścianę

Teraz tniemy drugie zdjęcie i przyklejamy do listewek z prawej strony. I zdjęcie na ścianę gotowe – w zależności od tego, z której strony patrzymy, widzimy różne obrazy.

gotowe zdjęcie na ścianę

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: pinterest.com

Polecamy Ci również

Zobacz także