Zdrowy i szybki grill

Wielkimi krokami zbliża się sezon grillowy. Zawsze męczyliśmy się z rozpaleniem grilla, używając do tego najczęściej rozpałki chemicznej. Nie było to ani bezpieczne, ani zdrowe, gdyż rozpałka zmieniała smak i zapach grillowanej potrawy. Jeśli chcemy ułatwić sobie zadanie i cieszyć się smakiem potraw, pomyślmy o zakupie opalarki HL 1400 firmy Steinel.

Zdrowy i szybki grill - zdjęcie 1Opalarka ze specjalną dyszą grillową pozwala na pełne rozpalenie grilla w czasie zaledwie dwóch minut. Wystarczy założyć dyszę na opalarkę, włączyć i wsunąć dyszę w węgiel. Tym samym rozpalanie grilla staje się łatwe i przyjemne. Nie trzeba już brudzić rąk i tracić czasu.

Zwykle po posiłku pojawiał się problem brudnego grilla. Ciężko było doszorować przypalony tłuszcz nawet przy użyciu drucianego zmywaka i proszków do szorowania. Opalarka HL 1400 ułatwi nam także i to zadanie. Wystarczy „podgrzać” nią ruszt, a bez trudu zeskrobiemy brud. Dzięki opalarce do rozpalania (i czyszczenia) grilla będziemy mieć więcej czasu na relaks w ogrodzie, zabawę z dziećmi czy rozmowy z przyjaciółmi.

Z opalarki możemy korzystać nie tylko do rozpalania grilla. Możemy jej używać do wielu innych czynności, np. do usuwania starej farby z okien lub drzwi, zdejmowania nalepek, odmrażania lub osuszania. HL1400 świetnie nadaje się również do likwidacji chwastów spomiędzy płyt chodnikowych lub kostki. Urządzenie takie na pewno przyda się każdemu majsterkowiczowi.

Zdrowy i szybki grill - zdjęcie 2Zdrowy i szybki grill - zdjęcie 3

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Steinel

Polecamy Ci również

Zobacz także