Zestaw wypoczynkowy do mieszkania

narożnik do salonuZestawy wypoczynkowe, których elementy możemy łączyć ze sobą w zależności od gustu i potrzeb, cieszą się coraz większym uznaniem wśród osób urządzających mieszkanie.

W ten trend wpisuje się kolekcja Trivio, wprowadzona na rynek przez firmę Bizzarto. Składa się z wielu elementów, które można dopasować do siebie w różny sposób, co daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni. Z poszczególnych elementów można stworzyć zarówno sofy o różnych wielkościach, jak i narożnik czy fotel. Półka świetnie nadaje się na położenie książki, odstawienie filiżanki z napojem czy miejsce dla pilotów do domowych sprzętów. Można tam również umieścić np. lampkę nocną.

obicie kanapyZestaw wypoczynkowy dostępny jest w wielu kolorach i wzorach tkanin. Co ciekawe, na życzenie klienta można je ze sobą łączyć. Każdy więc znajdzie coś dla siebie i dopasuje mebel do indywidualnego charakteru swojego mieszkania czy domu. Kolekcja ponadto doskonale prezentuje się na dużych powierzchniach i w otwartych przestrzeniach. Sama w sobie jest ozdobą i eleganckim wypełnieniem „pustki”. Jeśli chodzi o małe pokoje, to Trivio, dzięki modułowemu zestawieniu można dopasować tak, aby zyskać przestrzeń i jednocześnie cieszyć się jego wygodą. Komplet Trivio nagrodzony został Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich za wysoką jakość i funkcjonalność, a także za ciekawy styl i design.

Kanapa dwuosobowa z boczkiem bez półki, wymiary: 200 cm/95 cm/85 cm (szer., gł., wys.)
Fotel: 125 cm/95 cm/85 cm przy boczkach bez półki
Puf: 102 cm/102 cm/39 cm
Sugerowana cena producenta:
Sofa 2-os. (boczek z półką): cena od 2246 zł
Fotel: cena od 1311 zł
Puf: cena od 461 zł

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Bizzarto

Polecamy Ci również

Zobacz także