Zestawienia kolorów farb

kolor ścianOdświeżająca metamorfoza mieszkania pomoże w rozbudzeniu sił witalnych. Kolekcja
12 kolorów "love" inspiruje do tego, by dać się ponieść fantazji przy zmianie dekoracji wnętrz. Duety kolorów zaskakują oryginalnością. Harmonijne zestawienia kolorystyczne różnią się nie tylko barwą (komplementarne lub kontrastujące kolory), ale także nasyceniem koloru (jaśniejszy i ciemniejszy).

Dlatego właśnie duety "love" dają możliwość niepowtarzalnego ozdabiania ścian. Wzory, pasy, motywy kwiatowe i wszelkie inne jakie tylko podsunie wyobraźnia. Dwanaście modnych w sezonie wiosennym kolorów z kolekcji "love", zostało zestawionych w duety, które się uzupełniają.

kolor farb

kolor we wnętrzachRomeo & Juliet. Zestawienie intensywnego turkusu i delikatnego różu na ścianach jadalni lub pokoju dziennego rozbudzi każdego śpiocha. A przedpokój w takich barwach po prostu musi wywołać uśmiech, nawet jeśli jest to lutowy, poniedziałkowy ranek i właśnie wychodzimy do pracy. Adam & Eve to energia słońca i witalność roślin. Zaczerpnięte z natury barwy zielonego jabłka i ciepłej żółci świetnie sprawdzą się w kąciku dziecięcym, jak i w pokoju dziennym. Takie wnętrza zachęcają zarówno do aktywnego wypoczynku, jak również do wysiłku umysłowego. Tristan & Isolde symbolizują romantyczne uczucie. Kolory nadmorskiej plaży, gdzie barwy wody i nieba mieszają się z kolorem zachodzącego słońca i złocistego piasku. Beauty & Beast. Stonowany brąz i stylowy angielski róż stanowią niecodzienne połączenie, które doda wagi i znaczenia każdemu wnętrzu. To barwy do domowych enklaw służących wieczornemu odpoczynkowi przy nastrojowej muzyce, lampce wina. Ginger & Fred wyrażają harmonię i energię. Czekoladowy brąz i pobudzający pomarańcz stanowią zgrany duet, który zaskakująco dobrze sprawdzi się w sypialni. Ciepłe barwy dają poczucie bezpieczeństwa. Ginger & Fred. Zestaw stłumionego beżu i nasyconej czerwieni wyrażają ostentacyjną przebojowość i pasję życia. Pokojów dziennych i salonów w takich barwach po prostu się nie zapomina.

Kolekcja "love" dostępna jest w punktach sprzedaży i marketach budowlanych wyposażonych
w mieszalniki farb Beckers.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Beckers

Polecamy Ci również

Zobacz także