Zielona pościel do sypialni

zielona pościelSą zwolennicy tradycyjnej białej i pachnącej krochmalem pościeli. Ale są też tacy, którzy poszukują czegoś odmiennego, choćby pasującego do koloru wnętrza. Więc z uporem będą szukać wszystkich dodatków, które z radością wybiorą i udekorują nimi swoje wnętrza.

Nowa kolekcja Carré Blanc to symfonia różnych odcieni zieleni – tak ożywcza i optymistyczna jak widok młodych liści. Właśnie rośliny są motywem przewodnim kolekcji Fontainebleau. Przeróżne liście, skontrastowane z bielą tkaniny – duże pojedyncze, mniejsze i zupełnie drobne, pierzaste; widziane z bliska i z daleka; w kolorze soczystej, trawiastej zieleni, ciemne jak mech albo prawie żółte. Na niektórych produktach ujęto je w kwadraty – jeden na myjce, dwa na prostokątnej poszewce na poduszkę, szlak na ręcznikach i regularny układ na jednej stronie poszwy na kołdrę. Na tejże poszwie szmaragdowe gałązki są również swobodnie rozrzucone – i na gładkiej stronie,
i wplecione między kwadraty. Prócz tego sam materiał pokryty jest delikatnymi śnieżnobiałymi zarysami roślin, które wyglądają jak malowane mrozem. Kwadratową poszewkę na poduszkę zdobi pojedynczy liść, natomiast prześcieradło jest gładkie, w kolorze ecru. Artykuły łazienkowe są wykończone szerokim marginesem utkanym z bawełny. Motywy dekoracyjne mają na nich postać intensywnie zielonych aplikacji z wyhaftowaną, białą gałązką, zaś na pościeli są drukowane.

W kolekcji Fontainebleau dostępne są: poszwa na kołdrę w trzech rozmiarach (200 x 200, 240 x 220 i 260 x 240 cm), dwustronna (na jednej stronie zielone kwadraty, na drugiej rozrzucone liście), poszewka na poduszkę kwadratową z pojedynczą gałązką (65 x 65 cm) i na poduszkę prostokątną
z dwoma kwadratami (50 x 70 cm) oraz prześcieradło z gumką, w czterech rozmiarach (90 x 200, 140 x 190, 140 x 200 i 160 x 200) – wszystkie wykonane w 100% z bawełny. Prócz tego ręczniki frotte w czterech rozmiarach (30 x 50, 50 x 100, 70 x 130 i 100 x 150 cm), myjka (15 x 21 cm) i dywanik łazienkowy (50 x 90 cm).

poszewki na poduszkipościel dekoracyjna

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Carre Blanc

Polecamy Ci również

Zobacz także